Menü
Your Cart

Taze Sebze

At Kuyruğu Taze-Kırkkilit (500 gr/Pk) 1 Paket
Yeni Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze at kuyruğu oto-kırkkilit. 500 gr paket olarak satılır. Kırkkilit otu, içindeki silis adlı bir madde sayesinde kemik sağlığını koruyor, kemiklerin güçlenmesinde önemli rol oynuyor. Bu özelliğiyle, çoğunlukla ileri yaşlarda görülen osteoporoz, yani kemik erimesi rahatsızlığına çare oluy..
30,60 TL Vergiler Hariç:30,30 TL
Bal Kabağı Uzun 1 Adet ButternutSquash
Damlıca Çiftliği Üretimi
Uzun Bal Kabağı sınırlı sayıda ButternutSquash olarak bilinir. Organik sertifikalıdır. Standard tohumdan, GDO’suz, sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü, suni gübre kalıntıları yoktur. Bir tanesi ortalama 1200 gr gelir. Kabak tatlısı, bal kabağı çorbası ve yemeği, reçe..
15,00 TL Vergiler Hariç:14,85 TL
Bamya. 500 gr olarak satılır. Mide Problemlerini Önler: Bamya suyu emmeye yardımcı olur ve aşırı kolesterol, metabolik toksinler ve aşırı safrayı yakalayıp dışkı yoluyla dışarı atar. İçeriğindeki büyük su yüzdesi kabızlık, gaz, şişkinlik ve mide problemlerini önler. Diyabet Tedavisine Yardımcıdır: Y..
33,25 TL Vergiler Hariç:32,92 TL
Taze barbunya. 1 kg olarak satılır. Barbunya, pembe ve beyaz kabuğa sahip sağlık için oldukça faydalı ve çeşitli tariflerle lezzetlenen bir baklagildir. Sıcak ve soğuk yemeklerde, zeytinyağı ile buluştuğunda tam bir vitamin deposu haline gelen barbunya Türk mutfağında sevilerek tüketilmektedir...
57,00 TL Vergiler Hariç:56,44 TL
Çarliston biber. 100-150 gr ağırlığında 1 kg fiyatıdır.  Bol miktarda C vitamini, beta karoten, A, P, K, B1, B2 ve E vitamini mevcut. A, E ve C vitaminleri içerdiği için antioksidan özelliği yüksek bir sebze olduğu için sağlığımız üzerine çok olumlu etkileri var. Kilo vermek istiyorsanız, çarli..
40,00 TL Vergiler Hariç:39,60 TL
Yeşil tatlı dolmalık biber. 100-150 gr ağırlığında kg olarak satılır. Dolmalık biber yeşil birçok vitamin ve antioksidan, özellikle C vitamini ve çeşitli karotenoidler açısından zengindir. Bu nedenle, göz sağlığının iyileştirilmesi ve çeşitli kronik hastalık risklerinin azaltılması gibi sağlık yarar..
36,00 TL Vergiler Hariç:35,64 TL
Kırmızı kapya biber. 150-200 gr ağırlığında kg olarak satılır. 1 bardak kırmızı biber günlük C vitamini alımınızın yüzde 200'ünden ve A vitamini alımınızın %100’ünden fazlasını içerir. Bu iki vitamin güçlü antioksidan özellikleri ile hücreye zarar veren bir molekül türü olan, beraberinde damar sertl..
33,50 TL Vergiler Hariç:33,17 TL
Standart tohumdan yeşil kapya biber. Yaklaşık olarak 500 gr ağırlığında satılır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. Yeşil biber, yukarıda listelenen besinlere ek olarak, tiamin (B1), magnezyum, bakır ve E vitamini dahil olmak üzere daha az mi..
19,00 TL Vergiler Hariç:18,81 TL
Biber Kıl Sivri Acı 1 Kg
Yeni
Sivri kıl biber acı. 1 kg olarak satılır. Vücudu bir çok kanser türüne karşı korur. Bağışıklık sistemini korur ve güçlendirir. Enfeksiyonlara ve hastalıklara karşı vücudu korur. Kötü kolesterolü düşürür. Metabolizmayı hızlandırır. Acı biber, damarların içerisindeki plakları temizler ve kalbe iy..
28,50 TL Vergiler Hariç:28,22 TL
Biber Kıl Sivri Tatlı 1 Kg
Yeni
Tatlı kıl sivri biber. 1 kg olarak satılır. Biberin içerisinde beta karoten, A, P, K, B1, B2 ve E vitaminleri ve mineralleri bulunur. Uzmanlar salata ve yemeklerin ana maddesi olan bu besinin çiğ halinin sağlığa birçok faydası olduğunu belirtiyor. Bol sulu alanlarda yetişen biber güneşte kaldıkça kı..
38,00 TL Vergiler Hariç:37,62 TL
Yeşil köy biberi. 100-150 gr ağırlığında kg olarak satılır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Barındırdığı C vitamini vücudu güçlendirir. Düşük kalori içeriği ile çiğ şeklinde salata ve yemeklere tüketilmesi tokluğu arttırdığı için kilo vermeye yardımcıdır. Enfeksiyonlara karşı vücudu korur, vücu..
32,50 TL Vergiler Hariç:32,18 TL
Biber Padron 250 gr
Yeni Damlıca Çiftliği Üretimi 2-3 gün sabır
Padron biber. Yaklaşık 250 gr olarak satılır. Beta karoten, A, P, K, B1, B2 ve E vitaminleri ve mineralleri bulunur. Uzmanlar salata ve yemeklerin ana maddesi olan bu besinin çiğ halinin sağlığa birçok faydası olduğunu belirtiyor. Bol sulu alanlarda yetişen biber güneşte kaldıkça kızarır ve tadı acı..
35,00 TL Vergiler Hariç:34,65 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 67 (6 Sayfa)