Taze Sebze

Arapsaçı kıvırcık

rating

Arapsaçı kivircik 1 adet

4,25TL Vergiler Hariç: 3,94TL

Standart tohumdan Arapsaçı kıvırcık  . GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 adet olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen Arapsaçı kıvır..

Beyaz Lahana

rating

Beyaz Lahana 1 Kg

3,00TL Vergiler Hariç: 2,78TL

Standart tohumdan maydanoz. GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Çatalca' da üretim yapan köylü çiftçi dostlarımızdan tedarik edilmiştir. Hasat sonrası geceyi soğuk hava deposunda geçirdikten sonra frigorifik araçla kapınızda teslim edilir. Size tazeyken ulaşır, dağıtımda hal üzerinden gelen manav..

Brokoli

rating

Brokoli 1 Kg

7,75TL Vergiler Hariç: 7,18TL

Standart tohumdan Brokoli. GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Çatalca' da üretim yapan köylü çiftçi dostlarımızdan tedarik edilmiştir. Hasat sonrası geceyi soğuk hava deposunda geçirdikten sonra frigorifik araçla kapınızda teslim edilir. Size tazeyken ulaşır, dağıtımda hal üzerinden gelen manavd..

Topl Çin Lahanası

rating

Çin Lahanası 1 adet

6,50TL Vergiler Hariç: 6,02TL

Top Çin lahanası  . GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. Adet olarak satılır. Sadece tarlamızda üretilen Top Çin Lahanası   satılmaktadır. ..

Defne Yaprağı 1 Demet 100grm

rating

Defne Yaprağı 1 Demet 100grm

5,50TL Vergiler Hariç: 5,09TL

Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 100grm lık   demet olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen Defne Yaprağı satılmaktadır. ..

Dereotu

rating

Dereotu 1 demet 150 grm

3,00TL Vergiler Hariç: 2,78TL

Standart tohumdan dereotu . GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır.  Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur.  1 demet olarak satılır.  En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar.  Sadece tarlamızda üretilen dereo..

Kırmızı Hardal Otu 1 Demet

rating

Dev Kırmızı Yapraklı Hardal Otu 1 De...

5,00TL Vergiler Hariç: 4,63TL

Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 100grm lık   demet olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen Kırmızı Hardal Otu satılmaktadır. ..

Ekspres kırmızı

rating

Ekspres kırmızı 1 adet

4,50TL Vergiler Hariç: 4,17TL

Standart tohumdan Ekspres kırmızı  kıvırcık . GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 adet olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen Ek..

Frenk Maydanozu

rating

Frenk Maydanozu 1 Demet 25 grm

3,50TL Vergiler Hariç: 3,24TL

Frenk Maydanozu salata ve yemeklere katılabilir Anasonu andıran hafif tatlı bir tadı vardır . GDO'suz  tohum kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 demet olarak satılır. En fazla 2 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar..

Grise Marul

rating

Grise Marul 1 adet

4,50TL Vergiler Hariç: 4,17TL

Standart tohumdan Grise Marul . GDO'suz tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 adet olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen Grise Marul  satılmaktadır...

Havuç

rating

Havuç 1 Kg

5,50TL Vergiler Hariç: 5,09TL

Standart tohumdan Havuç . GDO'suz ve hibrit olmayan tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 kg olarak satılır. Sadece tarlamızda üretilen  Havuç  satılmaktadır. ..

Ispanak

rating

Ispanak 1 Kg

5,00TL Vergiler Hariç: 4,63TL

Standart tohumdan ıspanak . GDO'suz ve hibrit olmayan tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 kg olarak satılır. Sadece tarlamızda üretilen  ıspanak  satılmaktadır. ..

Kale 150grm

rating

Kale 1 Demet 150grm

5,00TL Vergiler Hariç: 4,63TL

Kale standart tohumdan   . GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 150grm lık   demet olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen kale ..

Kara Lahana

rating

Kara Lahana 1 demet

4,15TL Vergiler Hariç: 3,84TL

Standart tohumdan Kara Lahana  . GDO'suz ve hibrit olmayan tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 demet olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen Kara Lahana&..

Karnabahar

rating

Karnabahar 1 Kg

6,00TL Vergiler Hariç: 5,56TL

Standart tohumdan Karnıbahar. GDO'suz ve hibrit olmayan tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 kg olarak satılır. Sadece tarlamızda üretilen Karnıbahar satılmaktadır. ..

kereviz

rating

Kereviz 1 Kg

7,00TL Vergiler Hariç: 6,48TL

Standart tohumdan kereviz . GDO'suz ve hibrit olmayan tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 kg olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen kereviz satılma..

Kereviz yaprağı

rating

Kereviz yaprağı 1 Demet

4,00TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Standart tohumdan kereviz yaprağı . GDO'suz ve hibrit olmayan tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 Demet olarak satılır. Sadece tarlamızda üretilen  kereviz yaprağı satılmaktadır. ..

kuru barbunya

rating

Kuru Barbunya 1 kg

10,00TL Vergiler Hariç: 9,26TL

Standart tohumdan Barbunya. GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 kg olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen Barbunya satılmaktadır...

Kurutulmuş Melisa otu

rating

Kurutulmuş Melisa otu 1 Paket

6,00TL Vergiler Hariç: 5,56TL

Melisa bitkisinin en önemli özelliği strese bağlı baş ağrılarını hafifletmesi ve rahatlama sağlayarak uykuya geçişi kolaylaştırmasıdır.Melisa çayını bitkinin kurutulmuş yapraklarından 1 büyük fincan çay için 7 adet kurutulmuş melisa yaprağı yeterlidir.Suyu kaynattıktan sonra melisanın üzerine dökün ..

Maydanoz

rating

Maydanoz 1 Demet 150grm

3,00TL Vergiler Hariç: 2,78TL

Standart tohumdan maydanoz. GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Çatalca' da üretim yapan köylü çiftçi dostlarımızdan tedarik edilmiştir. Hasat sonrası geceyi soğuk hava deposunda geçirdikten sonra frigorifik araçla kapınızda teslim edilir. Size tazeyken ulaşır, dağıtımda hal üzerinden gelen manav..

Melisa otu demet

rating

Melisa otu 1 demet

4,00TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Standart tohumdan  Melisa otu 1 demet.  GDO'suz ve hibrit olmayan tohumlar kullanılmıştır.  Melisa otu kuvvetli limoni aroması ile çay yapımda , içkilerde tatlılarda bazen salatalarda kullanılır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. D..

Mor alabaş

rating

Mor alabaş 1 adet

4,00TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Standart tohumdan Mor alabaş . GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 adet olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda  yetişen Mor alabaş  satılmakta..

Nane

rating

Nane 1 Demet

3,00TL Vergiler Hariç: 2,78TL

Standart tohumdan nane . GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır.  Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 demet olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen nane   satılmaktadır...

Pazı

rating

Pazı 1 demet

4,50TL Vergiler Hariç: 4,17TL

Standart tohumdan pazı .  GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. Demet olarak satılır.  En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen pazı satılmaktadır. ..

Pırasa

rating

Pırasa 1 Kg

8,15TL Vergiler Hariç: 7,55TL

Standart tohumdan Pırasa. GDO'suz ve hibrit olmayan tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 kg olarak satılır. Sadece tarlamızda üretilen   Pırasa satılmaktadır. ..

Roka

rating

Roka 1 Demet 150grm

3,25TL Vergiler Hariç: 3,01TL

Standart tohumdan roka . GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 demet (150grm) olarak  satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen roka satılmaktadır.&nb..

Taze Kişniş Demet

rating

Taze Kişniş 1 demet

5,00TL Vergiler Hariç: 4,63TL

Standart tohumdan  Taze Kişniş 1 demet.  GDO'suz tohumlar kullanılmıştır.  Taze kişniş kuvvetli kokusuyla , yemeklerde, içkilerde tatlılarda bazen salatalarda kullanılır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. Demet olarak satılır. &nbs..

Taze Soğan

rating

Taze Soğan 1 demet 250grm

3,50TL Vergiler Hariç: 3,24TL

Standart tohumdan Taze Soğan . GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 demet 250grm  satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda  yetişen Taze Soğan  sat..

Taze zerdeçal

rating

Taze zerdeçal 100 Grm

22,50TL Vergiler Hariç: 20,83TL

Zencefille akraba olan ve bazı yerlerde Hint Safranı olarak da bilinen zerdeçal Güney Hindistan ve Endonezya kökenli bir sebzedir.Kahverengi bir kabuğu olan zerdeçalın kabuğunun altında koyu turuncu, etli kısmı vardır. Safranı andıran bir renge sahip olan zerdeçal baharat olarak kullanıldığında cidd..

Gösterilen: 1 ile 29 arası, toplam: 29 (1 Sayfa)