Menü
Sepet

Naturiga Organik Yeşil Karışımı 100 gr

Naturiga Organik Yeşil Karışımı 100 gr
Sadece İstanbul'da kendi araçlarımızla teslimat yapıyoruz.
  • Stok: Stokta Var
435,65 TL
Vergiler Hariç: 431,34 TL

Naturiga Organik Yeşil Karışımı 100 gr. Naturiga ailesinin yemyeşil üyesi ile tanışmaya ne dersiniz?  Naturiga'nın en sevilen 3 yeşil ürünü olan Organik Spirulina,Organik Klorella ve Organik Buğday Çimi tozlarını sizler için birleştirirken,doğal olarak C vitamini zengini olan ve limonumsu tadıyla Organik Baobab tozu ile de karışımımızı güçlendirdik.Günlük beslenmesinde yeşil yapraklı sebzelerden az beslenen kişiler için de iyi bir seçenek sunmuş oluyoruz.Doğal olanı bozmak istemedik ve karışımımıza hiçbir katkı maddesi, tatlandırıcı ve şeker eklemedik. Böylece herkesin dilediği şekilde ve

ölçüde tatlandırabileceği bir karışım sunmayı arzuladık.3 ayrı yeşil tozumuzu tek tek kullanmak yerine bir seferde kullanım kolaylığı sunan yeşil karışımımızı günde 1-2 tatlı kaşığı kadar suya,taze sebze&meyve sularına,smoothie tariflerinize,kahvaltılık müsli kaselerine,yoğurda,bitkisel sütlere,enerji bar/toplarına,soslara,salatalara ekleyerek kullanabilirsiniz.

İçindekiler:Organik Buğday Çimi Tozu(%40),Organik Baobab Tozu(%30),Organik Spirulina Tozu(%15),Organik Chlorella Tozu(%15)


 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi