Menü
Sepet

İçecekler

Blend No:1 daha yüksek tatlılık ve asiditiye sahip, modern anlayışla kavurduğumuz, dengeli ve kolay içimli, gövdeli, pürüzsüz kakao, karamel ve meyvemsi tatların uyum içinde olduğu bir harmandır.Blend kahve sorusunun cevabı harmanlanmış kahvedir. Çekirdek kahve tüketmeyi seven biriyseniz blend kahve..
272,70 TL Vergiler Hariç:270,00 TL
Boxx Coffee BRAZIL ANHUMAS 250 gr. Brezilya'nın kaliteli kahve çekirdeklerinden elde edilen kahve, Alzheimer ve Parkinson gibi hastalıklara karşı koruyucu özelliğe sahiptirler. Karaciğer hastalıklarına yakalama ihtimalini düşürür. Ruh sağlığına iyi gelir. Depresyon gibi çeşitli ruhsal problemlerin y..
248,46 TL Vergiler Hariç:246,00 TL
Gövde ve tatlılığın ön planda olduğu bu espresso'da sitrik tatlar olabildiğinceyuvarlatılıp kolay içimli bir blend amaçlanmıştır. Yüksek orandaki Brezilya'dan yer fıstığı ve Karamel tatlarını; içindeki diğer bileşen Etiyopya'dan ise tatlılığını alan bu kahve uzun bir süre stokumuzda olacaktır.çekird..
225,00 TL Vergiler Hariç:222,77 TL
Boxx Coffee ETHIOPIA YIRGACHEFFE ARICHA 250 gr
Stokta Yok
Boxx Coffee ETHIOPIA YIRGACHEFFE ARICHA 250 gr. Ethiopia Yirgacheffe kahve çekirdekleri, hafif ve orta gövdeli yapıda olmakla beraber tatlı bir aromaya sahiptir. Dünyada üretilen en yüksek kaliteli Arabica kahvelerinden birisidir.çekirdek kahvedir ve çekilmeden tüketilemez...
309,06 TL Vergiler Hariç:306,00 TL
Boxx Coffee Nitelikli Türk Kahvesi 250 gr. Türk kahvesi kahvaltılardan, yemeklerden sonra bir fincan keyif bazen de bir gelenektir. Kısacık buluşmalarınız, anlamlı günleriniz ya da misafirlerinizi ağırladığınız zamanlarda başrollerden biri Türk kahvesinin. ’40 yıl hatırı var’, yüzyıllardır en samimi..
225,00 TL Vergiler Hariç:222,77 TL
Elta Ada Organik Kefir 1 Lt. Kefir, kökü çok eskilere dayanan özgün bir içecektir. Bizler bu şifa deposu içeceği biraz unutmuş olsak da son yıllarda hak ettiği değeri vermeye başladık. Hafif ekşi bir tada sahip olan kefir günümüzde Kafkasya ile özdeşleşmiş bir içecektir.Bağışıklığı kuvvetlendirmesi ..
84,99 TL Vergiler Hariç:84,15 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)