Menü
Sepet

Süt, Peynir, Yoğurt

Elta Ada Organik Light Kaymaksız Yoğurt 500 gr. kaymaksız yoğurt tamamen doğal bir yoğurt olma özelliği taşır. İçerisinde yalnızca taze süt ve taze maya besinleri bulunur. Bu tazelik kaymaksız yoğurdun ana özelliğidir. Günlük olarak yapılırlar ve diğer yoğurtlara göre hem çok daha lezzetli hem çok d..
115,00 TL Vergiler Hariç:113,86 TL
Elta Ada Organik Pastörize İnek Sütü 1 Lt. Kas ve kemik gelişimi için süt tüketimi büyük önem taşır. Süt tüketimi için sütlerin taze ve kaliteli olması gerekir. Markete süt almak için gittiğinizde birçok markaya ait çeşit çeşit süt görebilirsiniz. Günlük doğal süt, uzun ömürlü süt, pastörize süt ve ..
77,99 TL Vergiler Hariç:77,22 TL
Elta Ada Organik Pastörize Jersey Sütü 1 Lt. Günümüzde sıkça adını duyduğumuz Jersey sütü farklı açılardan ele aldığımızda Jersey sütünün birden fazla avantaj sağladığı gerçeği ile karşılaşırız.Verimlilik açısından incelendiğinde diğer süt cinslerine göre daha düşük miktarlarda süt üretmesine rağmen..
94,99 TL Vergiler Hariç:94,05 TL
Elta Ada Organik Pastörize Keçi Sütü 1 Lt. Keçi sütünün sağlık yararları arasında kilo kaybına yardımcı olma, iltihabı azaltma, sindirimi kolaylaştırma, kemikleri güçlendirme, kalp sağlığını artırma, bağışıklığı güçlendirme, toksinlerin vücutta birikmesini önleme sayılabilir. Sindirimi daha kolaydır..
130,00 TL Vergiler Hariç:128,71 TL
Elta Ada Organik Tam Yağlı Labne 200 gr. Labne peyniri, süt aroması ve lezzeti ile peynir severlerin keyifle tükettiği bir süt ürünüdür. Orta Doğu mutfağında sıklıkla tüketilen labne peyniri, kahvaltı sofralarında tüketilmesinin yanı sıra sos ve tatlı yapımında da kullanılan lezzetli bir peynir çeşi..
89,99 TL Vergiler Hariç:89,10 TL
Elta Ada Organik Tam Yağlı Lor Peyniri 350 gr.Taze lor peyniri; lezzetinin yanı sıra potasyum, protein, kalsiyum, A ve C grubu vitaminleri yönünden oldukça zengindir. Lor peyniri, içeriğinde yüksek oranda protein bulundurması sebebiyle de spor yapan kişiler tarafından sıklıkla tüketilmektedir. Bağış..
100,08 TL Vergiler Hariç:99,09 TL
Elta Ada Organik Tam Yağlı Süzme Yoğurt 350 gr. Bundan yıllar yıllar öncesinde çok eskilerde Osmanlı İmparatorluğu’nun yoğurdu ilaç olarak kullandığını biliyor muydunuz? Her derde şifa “yoğurt” kelimesinin Kaşgarlı Mahmut tarafından yazılan Divan-ı Lugati’t Türk’te geçtiği söylenir. O dönemlerde has..
100,00 TL Vergiler Hariç:99,01 TL
Elta Ada Organik Tam Yağlı Taze Dil Peyniri 300 gr. Türkiye peynir açısından çok çeşitlidir. Her ilinin ve bölgesinin kendine özgü peynir çeşitleri bulunmaktadır ve her peynirinin de sağlık açısından sayısız faydaları bulunmaktadır. Dil peyniri de bu açıdan en çok tüketilen peynirlerden biridir.Güçl..
215,00 TL Vergiler Hariç:212,87 TL
Elta Ada Organik Tam Yağlı Taze Kaşar Peyniri 400 gr. Protein, kalsiyum, fosfor ve B12 açısından zengin bir besin olması nedeniyle birçok konuda faydası bulunur:Kronik bronşiti engeller.Kemik erimesini önler ve hızını azaltır.Ülser hastalığına karşı koruyucudur...
220,00 TL Vergiler Hariç:217,82 TL
Elta Ada Organik Tereyağı 200 gr. İnsanlık tarihi kadar eski bir geçmişe sahip olan tereyağı, insanların inek koyun gibi hayvanları evcilleştirmesi ile ortaya çıkan muhteşem bir lezzettir. Kendine özgü bir aroma ve kokuya sahip olan tereyağı pilavlardan soslara, kurabiyelerden et yemeklerine, sebze ..
145,00 TL Vergiler Hariç:143,56 TL
Yoğurt sütü Gökçeada Elta-Ada çiftliğinde yaşayan sağlıklı ineklerden sağılır. Antibiyotik, Pestisit (böcek ilacı) kalıntısı, Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar (GDO) içermez. Tam otomatik sistemle el değmeden sağılıp, soğutma tankına aktarılarak çiğ sütte bakteri üremesi engellenmiş olur. Sağıldığ..
115,00 TL Vergiler Hariç:113,86 TL
Yoğurt sütü Gökçeada Elta-Ada çiftliğinde yaşayan sağlıklı ineklerden sağılır. Antibiyotik, Pestisit (böcek ilacı) kalıntısı, Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar (GDO) ve Hormon içeriğinde yoktur. Tam otomatik sistemle el değmeden sağılıp, soğutma tankına aktarılarak çiğ sütte bakteri üremesi engell..
102,00 TL Vergiler Hariç:100,99 TL
Talu İnek Beyaz Peynir . Sofralarımızdan eksik olmayan peynir, vitamin ve mineral yönünden en zengin besinlerin başında gelir. Her gün bir kibrit kutusu beyaz peynir vücudun kalsiyum ihtiyacını büyük ölçüde karşılar.Peynir A, C,D, E ve K vitaminlerini içermektedir ve A vitamini açısından inanılmaz z..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
 Talu İnek Ezine Peynir . Ezine peyniri, içeriğinde yüksek oranda bulunan protein miktarı sayesinde vücudun protein ihtiyacını kusursuz bir şekilde karşılamaktadır. Vücuda doğal olarak enerji sağlamaktadır. Ezine peyniri, aminoasit kaynağı olması sebebiyle zekâ gelişiminde rol oynar.Jersey inek sütü..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Talu koyun, keçi, inek beyaz peyniri. 500 gr olarak satılır.  %40 Jersey inek sütü,%30 Keçi sütü ve %30 Koyun sütü karışımından yapılmış şırdan mayalı peynirdir. Pastörize koyun, keçi, inek sütü, kaya tuzu, kuru maddede en çok %45 süt yağı, %6,5 kaya tuzu içerir. Tam yağlı olgunlaştırılmış peynirdir..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Talu Koyun-Keçi-İnek Ezine Peyniri 500 gr. Kahvaltı etmek istemeyen çocuklara ezine peyniri tattırıldığında birçok çocukta fiziksel olarak iştah artışı saptandığı gözlemleniyor. Bunun yanı sıra içerisinde yüksek oranda bulunan protein de birçok sağlık ölçeklerini en lezzetli şekilde yerine getirmekt..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)