Menü
Sepet

Bal, Arı Ürünleri

Kaz Dağları'nın yüksek rakımlı kuzey yamaçlarında Kestane, Meşe, Ihlamur ve çeşitli endemik bitkilerden üretilmiş organik petekli ham baldır.Kapağı kapalı olarak buzdolabında muhafaza ediniz. Doğal balın bileşimi saklama koşullarına göre değişecektir. Zamanla HMF değeri artar, enzimler azalır. Bu de..
591,99 TL Vergiler Hariç:586,13 TL
Organik ham bal 340 gr. Kestane, Meşe, Ihlamur ve bölgeye özel çeşitli endemik bitkileri içeren, halk arasında "Siyah Bal" olarak bilinen bir tür ham salgı balıdır.  Kaz Dağları'nın belli mıntıkalarında, sınırlı miktarda üretilebilen oldukça nadir ve değerli bir bal çeşidi olan Dark Series, kendisin..
640,00 TL Vergiler Hariç:633,66 TL
Kaz Dağları’nın yüksek rakımlı kuzey yamaçlarında çiçekli bitkilerden üretilmiş polifloralı (çok çiçekli) ham baldır. Düşük sıcaklıklarda kristalize olabilir. Kehribar renkli, çiçeksi ve sıcak notalara sahiptir.  Yüksek prolin değeri ile kaliteli sofralık bal kategorisinde yer alır.Kuru bir ortamda,..
500,00 TL Vergiler Hariç:495,05 TL
Troas Organik Taze Polen 150 gr
Stokta Yok
Kaz Dağları’nın yüksek rakımlı kuzey yamaçlarında bahar aylarında üretilmiş organik taze arı polenidir.Ürünü orijinal ambalajında, derin dondurucuda (yaklaşık -18°C) saklayınız. Yüksek ısı ve güneş ışığından koruyunuz.1 yaşından küçük bebeklere arı ürünleri yedirilmemelidir. Arı ürünlerine alerjisi ..
280,00 TL Vergiler Hariç:277,23 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)