Menü
Your Cart

Temel Gıda

Ekşi mayalı ekmek 800 gr çiğ hamur ağırlığı. Son yıllarda içeriğinde değişimlere uğramış olsa da ekmek, doğru tekniklerle üretildiği takdirde faydalı bir besine dönüşür. Ekmek içerdiği karbonhidrat yanında protein, lif, kalsiyum, fosfor ve B1, B6 vitaminleri yönünden de zengin bir gıdadır. Bu açıdan..
30,00 TL Vergiler Hariç:29,70 TL
San Marzano konservesi. 1 L olarak satılır. Napolitan pizzalarda kullanılan San Marzano domatesini organik olarak yetiştirdik, yıkadık, kabuklarını soyduk, cam kavanozlara koyduk. Kapaklarını kapatıp, 45 dakika 90 derecede kaynattık, havasını aldık. Pizza yada makarna sosunuzu yaparken domatesleri ç..
90,00 TL Vergiler Hariç:89,11 TL
Yumurta 10 Adet Viyol
Çok Satan
Yumurta 10 adet. Serbest gezen, yiyeceğini seçebilen, doğal yemlerle de beslenen, tepesinde lamba değil, gün ışığı olan mutlu tavukların sınırlı sayıda yumurtası. Yumurta iyi kolesterolü yükselterek, kalp hastalıklarına karşı koruyabilir, beyin gelişimi için önemli bir besin olan kolin içerir. ..
45,00 TL Vergiler Hariç:44,55 TL
Yumurta 2 adet. Serbest gezen, yiyeceğini seçebilen, doğal yemlerle de beslenen, tepesinde lamba değil, gün ışığı olan mutlu tavukların sınırlı sayıda yumurtası. Yumurta iyi kolesterolü yükselterek, kalp hastalıklarına karşı koruyabilir, beyin gelişimi için önemli bir besin olan kolin içerir. G..
9,00 TL Vergiler Hariç:8,91 TL
Bal Çiçek Organik Ham 440 gr Desne
Yeni 2-3 gün sabır
440 gr organik polifloral ham bal. Desne Organik çiçek balı Erdek Kapıdağ ormanlarının bahar ve haziran aylarında açan çiçekleri ile bezenmiştir. Erken baharda ballıbabalar ve gelin çiçekleri ile bizi karşılayan bahar, tespih çiçekleri, papatyalar, karabaş otları, gelincik, lavanta, engerekotu, lade..
180,00 TL Vergiler Hariç:178,22 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)