Menü
Sepet

Temel Gıda

Cey Natural Beluga  Mercimeği 500 gr. Kolon kanseri başta olmak üzere birçok kanser türüne yakalanma riskini azaltıyor, bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Güçlü antioksidan özellikleri bulunduğundan siyah mercimek beluga, kalp ve damar hastalıklarından da koruyor. İçinde bolca fosfor bulunduğu..
53,00 TL Vergiler Hariç:52,48 TL
Cey Natural Ekmek Karışımı 300 gr. İçindekiler: kinoa unu, karabuğday unu, siyah nohut unu, keten tohumu, chia, mahlep, karnıyarık otu tozu, karbonat, dut unu, tuz.Serimizin ikinci ürünü olan glutensiz, mayasız ekmek karışımımız en çok üretmemizi istediğiniz ürünlerden biriydi. Kendi yetiştirdiğimiz..
53,00 TL Vergiler Hariç:52,48 TL
Cey Natural Kinoa Unlu Kek Karışımı 265 gr. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki glutenli ve şekerli bir kekten lezzet olarak hiç farkı yok. Ancak içeriğinde kullanılan her malzemenin özellikle kinoa ununun katkılarıyla çok güçlü bir besin değerine sahip.+12 ay bebeklerin kullanımına uygundur. Bebekler..
82,00 TL Vergiler Hariç:81,19 TL
Cey Natural Limonlu Kek Karışımı 265 gr. Glutensiz, rafine şekersiz, kinoa unlu, süt ürünsüz, katkısız, koruyucusuz Mucize Karışımlar Serimizin üçüncü ürünü. Hazırlanma süresi 5 dk. Pişirme süresi 25-30 dakika.Tıpkı keçiboynuzlu, kinoa unlu kek karışımımız gibi glutensiz bir kek olmasına rağmen iç d..
82,00 TL Vergiler Hariç:81,19 TL
Cey Natural Siyah Cin Mısır 500 gr. Patlamış mısır, sinema saatlerinin en sevilen atıştırmalığı olmakla beraber son zamanlarda kullanılan hibrit tohumlardan ve GDO ihtimalinden dolayı tüketmekten imtina ettiğimiz bir besindi.Ancak çocuklarımıza ve kendimize sürekli kısıtlamalar getirip yerine altern..
64,00 TL Vergiler Hariç:63,37 TL
Cey Natural Siyah Fasulye 500 gr. Ülkemizde çoğunlukla beyaz fasulye (kuru fasulye), yeşil taze fasulye yada börülce tüketilir. Beyaz fasulyenin yanında siyah fasulye ülkemizde çok fazla bilinen ve tüketilen bir fasulye değildir. Ancak siyah fasulye içeriğindeki protein, çeşitli vitaminler ve minera..
65,00 TL Vergiler Hariç:64,36 TL
Cey Natural Siyah Nohut 500 gr. Hem protein oranı hem de diğer besin maddeleri bakımından ülkemizde ekilen diğer nohutlara göre besleyici değeri çok yüksektir. Lifli yapısı ile sağlıklı, zengin, mineral ve vitamin içeriğine sahip olduğundan besleyici bir bitkidir. Siyah nohut da antioksidan, magnezy..
52,00 TL Vergiler Hariç:51,49 TL
Cey Natural Siyah Nohut Unu 500 gr. Nohut unu, içindeki vitamin ve minerallerle vücudun direncini arttırır ve bağışıklık sistemini destekler. İyi bir lif kaynağı olan nohut unu, sindirim sistemi için de yararlıdır ve bağırsakların düzenli bir şekilde çalışmasına destek olur.Oldukça lezzetli bir un o..
55,00 TL Vergiler Hariç:54,46 TL
Cey Natural Siyah Pirinç Unu 500 gr. Pirinç unu içerisinde bulunan para aminobenzoik asit ile cildi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korur. Güneş lekelerinin önüne geçmek için oldukça etkili olan pirinç unu maskesi daha sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Pirinç unu peeling görevi de..
78,00 TL Vergiler Hariç:77,23 TL
Cey Natural Siyah Tombul Pirinç 500 gr. Samsun'nun Bafra ilçesinde yetiştirdiğimiz tombul siyah pirinçlerimiz yerli tohumdan ekilmiştir. Zirai ilaçsız, kimyasal gübresiz, tertemiz yetiştirdiğimiz siyah pirinçlermizin pestisit analizini Test Raporları ve Analiz Sonuçları bölümünden inceleyebilirsiniz..
75,00 TL Vergiler Hariç:74,26 TL
Cey Natural Siyah Uzun Pirinç 500 gr. Siyah pirinç, içeriğinde magnezyumdan aldığı güçle kemik ve kas sağlığını koruyor. Başta magnezyum ve demir olmak üzere içeriğindeki yararlı maddeler sayesinde vücuda ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlıyor. Yine antioksidan etkileri sayesinde kalp ve damar sağlı..
75,00 TL Vergiler Hariç:74,26 TL
Cey Natural Sorgum Unu 500 gr. Sorgum tohumlarımızı Antalya'nın Serik İlçesi'nde zirai ilaçsız, kimyasal gübresiz olarakk yetiştirdik. Geleceğin tahılı olarak adlandırılan sorgum tohumunu un olarak sizlere sunuyoruz.Sorgum unu glutensiz unlar arasında kokusuz, baskın bir tada sahip olmayan bir ürün...
42,00 TL Vergiler Hariç:41,58 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 73 (7 Sayfa)