Menü
Sepet

Gekoo Organik Sütlü Çocuk Bisküvisi 150 gr

Gekoo Organik Sütlü Çocuk Bisküvisi 150 gr
Etiketler: organik, süt, bisküvi
Gekoo Organik Sütlü Çocuk Bisküvisi 150 gr
Sadece İstanbul'da kendi araçlarımızla teslimat yapıyoruz.
  • Stok: Stokta Var
75,00TL
Vergiler Hariç: 74,26TL

Fayda:
Yumurta, süt ve tam tahıllardan gelen E vitamini; kalsiyum, magnezyum, çinko ve potasyum minerallerinden zengindir. Yumurta içeriğinde ki proteinden dolayı kaslara çok faydalıdır, aminoasit ve vitaminler ile vücudu besleyip, bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır. Süt diş, saç ve tırnak sağlığına etki etmekte, kalsiyum zengini olduğu için kemiklerin gelişiminde yardımcı etkisi vardır.  E vitamini antioksidan özellik sağlar. Kalsiyum çocukların diş ve kemiklerinin gelişimine yardımcı olur. Magnezyum kemiklerin güçlü kalp ritminin sabit kalmasına yardımcı olur. Çinko cilt ve saç problemlerinde etkilidir ve bağışıklığı güçlendirmeye yardımcıdır. Potasyum ise kemiklerin gelişimi ve güçlenmesinde aktif rol oynar.

Avantaj:
GekOO bisküvileri tüketerek bedeninizin ihtiyaç duyduğu besin ögelerini almış olursunuz. Rafine şeker, trans yağ, GDO, koruyucu, katkı ve renklendirici bulunmadığı için kendinizi bu ürünlerden korumuş olursunuz.

İçindekiler:
Buğday Unu*, Keçiboynuzu Özü (%18)*, Natürel Sızma Zeytinyağı* (%13), Tam Buğday Unu*, Süt*(%9),  Yumurta*, İrmik*, Sodyum bikarbonat (*Sertifikalı Organik).   Besleyici değeri yüksek bir bisküvidir. Çocuklara özel besleyici değeri yüksek bir formül ile geliştirilmiştir.

Kullanım Önerisi:
Bisküvilerimizi süt, yoğurt, meyve suyu veya su ile yumuşatıp, ezip karıştırarak da bebeğinize verebilirsiniz. Karışımlar her zaman taze tüketilmelidir. Magnezyum kemiklerin güçlü kalp ritminin sabit kalmasına yardımcı olur. Çinko cilt ve saç problemlerinde etkilidir ve bağışıklığı güçlendirmeye yardımcıdır. Potasyum ise kemiklerin gelişimi ve güçlenmesinde aktif rol oynar.

Saklama Koşulları:
Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten ve ışıktan koruyunuz. Açıldıktan sonra paket hava almayacak şekilde kapatılıp, yaklaşık 7 günde tüketilmelidir.

Uyarılar:
Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir. Gluten, süt ve yumurta içerir. Eser miktarda susam içerebilir. Şeker içermez. Doğal olarak şeker içerir.  Bebeğiniz ilk 6 ay sadece anne sütü tüketmelidir. İlgili sağlık profesyoneline danıştıktan sonra 12. aydan itibaren ek gıda olarak GekoO Bebek Bisküvisi verebilirsiniz. Çocuğun oturur pozisyonda ve bir yetişkin gözetiminde beslendiğinden emin olunuz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi