Menü
Sepet

Gekoo Organik Fırınlanmış Baharatlı Cips Keten Tohumu ve Çörekotu 115 gr

Gekoo Organik Fırınlanmış Baharatlı Cips Keten Tohumu ve Çörekotu 115 gr
Sadece İstanbul'da kendi araçlarımızla teslimat yapıyoruz.
  • Stok: Stokta Var
135,00 TL
Vergiler Hariç: 133,66 TL

Fayda:
Keten tohumu antioksidan deposu ve sindirime yardımcı bir baharattır. Kan şekerini düzenleyici etkisi ile diyabete önlemeye yardımcı olur. Cildi iyileştirmede ve saç yapısının canlılığında etkin rol oynar. Veganlar için besleyicidir. Çörek otu inflamasyon etkisi ile solunum yollarına olumlu etkisi vardır.

Avantaj:
GekoO Cipsleri düşük ısı ve yavaş pişirme tekniği ile üretilir. Kurutma tekniği ile fırınlama işlemi yapılır. Bol kızgın yağda kızartma tekniği kullanılmaz. Yağ oranı dengeli sağlıklı atıştırmalıktır. Rafine şeker, trans yağ, GDO, koruyucu, katkı ve renklendirici bulunmadığı için kendinizi bu ürünlerden korumuş olursunuz.

İçindekiler:
Tam Buğday Unu*, Buğday Unu*, Natürel Sızma Zeytinyağı* (%10), Mısır Unu*, Keten Tohumu* (%2), Çörek otu* (%1), Yeraltı Kaynak Tuzu, Elma Sirkesi* (*Sertifikalı Organik).Keten tohumlu ve çörek otlu bir cips çeşidimizdir. Organik sızma zeytinyağı ve tam buğday unu içermektedir. Vegan beslenenler için uygundur.

Kullanım Önerisi:
Kahvaltılık soslarla, sürülebilir peynirlerle tüketebilirsiniz. Cipslerimiz her zaman taze tüketilmelidir.

Saklama Koşulları:
Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten koruyunuz. Açıldıktan sonra paket hava almayacak şekilde kapatılıp, yaklaşık 3 günde tüketilmedir.

Uyarılar:
Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir. Gluten içerir. Eser miktarda susam içerebilir. Cipslerin üzerinde görülen beyaz renkli un serpintisi işleme esnasında hamurun yapışmaması için yapılan bir uygulamadır. Sağlık için sakıncalı değildir.

Bu ürün, “Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe” uygun olarak üretilerek, TR-OT-35 yetki numaralı CERES Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmiş  ve sertifikalandırılmıştır.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi