Menü
Sepet

Gekoo Organik Fırınlanmış Cips Pancar ve Soğan 115 gr

Gekoo  Organik  Fırınlanmış Cips Pancar ve Soğan 115 gr
Etiketler: organik, cips, pancar, soğan
Gekoo Organik Fırınlanmış Cips Pancar ve Soğan 115 gr
Sadece İstanbul'da kendi araçlarımızla teslimat yapıyoruz.
  • Stok: Stokta Var
150,00 TL
Vergiler Hariç: 148,51 TL

Fayda:
Pancar bağışıklık dostu olup antioksidandır, kansızlığa iyi gelir ve sindirim sistemini düzenleyen lif kaynağıdır, vücuda detoks etkisi vardır. Sızma zeytinyağı yağların içinde hazmedilmesi en kolay olanı olduğu için sindirim kolaylığına fayda sağlar.

Avantaj:
Gekoo Cipsleri düşük ısı ve yavaş pişirme tekniği ile üretilir. Kurutma tekniği ile fırınlama işlemi yapılır. Bol kızgın yağda kızartma tekniği kullanılmaz. Yağ oranı dengeli sağlıklı atıştırmalıktır. Trans yağ, GDO, koruyucu, katkı ve renklendirici bulunmadığı için kendinizi bu ürünlerden korumuş olursunuz.

İçindekiler:
Tam Buğday Unu*, Buğday Unu*, Pancar*(%20), Soğan*(%11),Natürel Sızma Zeytinyağı*(%11), Mısır Unu*, Yeraltı Kaynak Tuzu, Elma Sirkesi* (*Sertifikalı Organik). Pancar, soğan, sızma zeytinyağı ve tam buğday unu içerir. %30 oranında taze sebze olarak pancar ve soğan içerir.

Kullanım Önerisi:
Kahvaltılık soslarla, sürülebilir peynirlerle tüketebilirsiniz. Cipslerimiz her zaman taze tüketilmelidir.

Saklama Koşulları:
Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten koruyunuz. Açıldıktan sonra paket hava almayacak şekilde kapatılıp, yaklaşık 3 günde tüketilmedir.

Uyarılar:
Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir.  Gluten içerir. Eser miktarda susam içerebilir. Cipslerin üzerinde görülen beyaz renkli un serpintisi işleme esnasında hamurun yapışmaması için yapılan bir uygulamadır. Sağlık için sakıncalı değildir. Vegan beslenmeye uygundur. 

 Bu ürün, “Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe” uygun olarak üretilerek, TR-OT-35 yetki numaralı CERES Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmiş  ve Sertifikalandırılmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi