Menu
Your Cart

Damlıca Çiftliği

At Kuyruğu Taze-Kırkkilit (500 gr/Pk) 1 Paket
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze at kuyruğu oto-kırkkilit. 500 gr paket olarak satılır. Kırkkilit otu, içindeki silis adlı bir madde sayesinde kemik sağlığını koruyor, kemiklerin güçlenmesinde önemli rol oynuyor. Bu özelliğiyle, çoğunlukla ileri yaşlarda görülen osteoporoz, yani kemik erimesi rahatsızlığına çare oluy..
30,60 TL Vergiler Hariç:30,30 TL
Biber Padron 250 gr
Damlıca Çiftliği Üretimi
Padron biber. Yaklaşık 250 gr olarak satılır. Beta karoten, A, P, K, B1, B2 ve E vitaminleri ve mineralleri bulunur. Uzmanlar salata ve yemeklerin ana maddesi olan bu besinin çiğ halinin sağlığa birçok faydası olduğunu belirtiyor. Bol sulu alanlarda yetişen biber güneşte kaldıkça kızarır ve tadı acı..
35,00 TL Vergiler Hariç:34,65 TL
Biberiye Taze Rosmarin (25 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze biberiye, rosmarin. 25 gr demet olarak satılır. Yüksek miktarda A vitamini ve C vitamini yanında B6 vitamini (piridoksin), B1 vitamini (tiamin) ve B9 vitamini (folat) içerir. Magnezyum, kalsiyum, bakır, manganez ve demir minerallerini barındırır. Doymuş yağ oranı ve diyet lifi yüksek, sody..
19,00 TL Vergiler Hariç:18,81 TL
Biftek Otu Perilla Yaprağı (75 gr/Bağ) 1 Bağ
Yeni Damlıca Çiftliği Üretimi
Biftek otu, perilla yaprağı veya Kore mutfağı shiso. Yaklaşık 75 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Nanegiller familyasından, Asya kökenli, fesleğen ve nane tadına sahip bitki türüdür. Biftek otu özellikle içerdiği faydalı yağlarla dikkat çeken bir bitkidir. Biftek otunun kırmızı yapraklı türü ..
15,00 TL Vergiler Hariç:14,85 TL
Çiçek Dereotu Taze (50 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Dereotu çiçeği. Yaklaşık 50 gr ağırlığına bağ olarak satılır. Dereotu çayının içeriğinde bulunan kalsiyum sayesinde kemik gelişimini sağlamaktadır. Şifa kaynağı olan dereotu çayı bağışıklık sistemini güçlendirir ve ayrıca soğuk kış aylarında, soğuk algınlığı, nezle ve grip gibi hastalıklara karşı di..
7,00 TL Vergiler Hariç:6,93 TL
Çiçek Lavanta Taze 1 Bağ 150g
Damlıca Çiftliği Üretimi
Defne Yaprağı 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Defne yaprağı, bağ olarak satılır. Çiftliğimiz içindeki defne ağacının güzel yaprakları, her mevsim tazecik ve yeşil olarak sizlere teslim edilir. Soğuk algınlığı, grip ve enfeksiyon belirtilerine karşı iyi gelir, baş ve bel ağrılarını hafifletir, kan şekerini dengeler, tadı ve kokusu insanın sakinl..
9,00 TL Vergiler Hariç:8,91 TL
Dereotu (175 gr/Bağ) 1 Bağ
Çok Satan Damlıca Çiftliği Üretimi
Standart tohumdan dereotu. 1 bağ (demet) olarak satılır.  1 bağ yaklaşık 120 gr'dır. GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır.  Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur.  En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarl..
6,75 TL Vergiler Hariç:6,68 TL
Domates Çeri Siyah cherry  500 g
Damlıca Çiftliği Üretimi
Siyah chery domates  GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur.  500grm olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen Siyah chery Domates satılmaktadır. ..
20,00 TL Vergiler Hariç:19,80 TL
Domates Çeri Turşuluk Yeşil Cherry  KG
Damlıca Çiftliği Üretimi
Yeşil Turşuluk Cherry Domates hem de organik sertifikalı Çiftliğimizden bir tıkla evinizde Sınırlı sayıda Bağışıklık sisteminizi güçlendiren fermente gıdalar içinde en kıymetlisi ev yapımı turşu , hiçte zor değil 1,5 kg Damlıca Çiftliği yeşil Cherry domates2 adet orta boy kırmızı acı biber1 demet ma..
40,00 TL Vergiler Hariç:39,60 TL
Domates Çeri Turuncu 250g
Damlıca Çiftliği Üretimi
Tatlı turuncu cherry domates  GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur...
10,00 TL Vergiler Hariç:9,90 TL
Domates Özbek Domates 1 kg
Yeni Damlıca Çiftliği Üretimi
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)