Menü
Sepet

Damlıca Çiftliği

Defne Yaprağı 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz. Defne yaprağı, bağ olarak satılır. Çiftliğimiz içindeki defne ağa..
53,00 TL Vergiler Hariç:52,48 TL
Hardal Otu Kırmızı Dev Yapraklı 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Kırmızı hardal otu. Bağ olarak satılır. Hazmı kolaylaştırmakta ve kabızlığı önlemektedir. Göğsü yumuşatan hardal otu öksürüğe de iyi gelmektedir. Ayrıca göğüs hastalıklarına iyi gelen bu ot bronşit ve de zatürreye de iyi gelir. Romatizma ağrılarına da iyi gelecek olan hardal otu, akciğer zarı i..
66,00 TL Vergiler Hariç:65,35 TL
Isırgan Otu 1 demet Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Isırgan otunu yetiştirmiyoruz arazimizin çeşitli yerlerinde kendiliğinden çıkıyor. Isırgan otu kaynatıldığında ya da pişirildiğinde diğer birçok bitkinin aksine sahip olduğu vitamin değerlerini kaybetmez. Bu nedenle taze ısırgandan yapılan börekler, çorbalar, ısırgan yemeği de oldukça yararlıdır. Ay..
59,99 TL Vergiler Hariç:59,40 TL
Itır Otu (25 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz.Itır otu. Yaklaşık 25 gr bağ olarak satılır. İnanılmaz kuvvetli ko..
32,00 TL Vergiler Hariç:31,68 TL
Kale Kıvırcık (150 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Kıvırcık kale. Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz.Yaklaşık 150 gr bağ olarak satılır. Vücudun enfeksi..
35,00 TL Vergiler Hariç:34,65 TL
Kale Koyu Yeşil (150 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Koyu yeşil kale yaprağı. Bağ olarak satılır, bir bağ 150 gr civarıdır. Antioksidan özelliği ile salatalarda kullanılır, kurutup tüketenler, suyunu sıkanlar, çorba yapanlar, salatayı beklemeyip hemen tüketenlerde var.  Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yo..
32,00 TL Vergiler Hariç:31,68 TL
Lahana Beyaz (1,2 - 1,6 kg/ adet) 1 Adet Damlıca Çiftliği
Yeni Damlıca Çiftliği Üretimi
Maydanoz Kıvırcık 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Kıvırcık maydanoz. Bağ olarak satılır. Kıvırcık yapraklarıyla sevimli bir görüntüye sahip olan kıvırcık Maydanoz, salatalarınıza farklı bir doku kazandıracak. Yarım su bardağı maydanoz günlük A vitamininin yüzde 108'ini, C vitamininin yüzde 53'ünü, K vitamininin yüzde 547'sini, folatın yüzde 11'ini,..
60,00 TL Vergiler Hariç:59,41 TL
Melisa Oğul Otu (10 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Melisa oğul otu. Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz.Yaklaşık 10 gr bağ olarak satılır. Kronik uykusuz..
35,00 TL Vergiler Hariç:34,65 TL
Pancar Kırmızı Minyon (75-125 gr/Ad) 500g Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Standart tohumdan minyon kırmızı pancar. 75-125 gr ağırlığında adet olarak satılır. Bol sulu, bu pancarsa diğerleri neydi diyeceksiniz. Orta boy bir kırmızı pancar yaklaşık 4 gram diyet posası içerir ve bu sayede bağırsaklarımızı korurken, bağırsak hareketlerini düzenleyerek kabızlık, hazımsızl..
23,00 TL Vergiler Hariç:22,77 TL
Pazı Renkli Bebek 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Salatalarınıza renk katacak, standart tohumdan renkli bebe pazı. Bağ olarak satılır. Pazı, lifli içeriği nedeniyle sindirim sisteminin dostu bir besin olarak ön plana çıkmaktadır. Hazmı kolaylaştırmada, sindirim sistemini çalıştırma ve kabızlığı önlemede rahatlıkla kullanılabilir. Bu özellikleri ned..
40,00 TL Vergiler Hariç:39,60 TL
Rezene Yaprağı Bronz (50 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Selam Otu (25 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Selam otu. Yaklaşık 25 gr bağ olarak satılır. Mide bulantısı ve mide ağrısı tedavisinde kullanılır. Kök ülserler, bronşit tedavisinde kullanılabilir. Menstrüel ağrı ve sistit için kullanılabilir. Banyoda cilt tahrişini gidermek için kullanılabilir. Görünüşe göre kurutulmuş kökü çiğnemek, uyanıklık d..
66,00 TL Vergiler Hariç:65,35 TL
Su Teresi 30gr 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz.Su teresi. Bağ olarak satılır. Su teresini, patates krema ve terey..
77,00 TL Vergiler Hariç:76,24 TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)