Menu
Your Cart

Soslar

Üç Elma Doğal Tarım Acı Biber Kreması
2-3 gün sabır
Çok Acı Biber Kreması Bir Yıl Meşe Fıcılarda Fermante edilmiştir. Katkı ve Destek Ürün icermez. Bu ürün Hüseyin Genç ve ailesi tarafından üretilmiştir. Genç ailesi Çankırı İlinde, Yapraklı İlçesine ait Tatlıpınar ve Doğanbey Köyleri çevresinde doğal tarım yapmaktadır. . Çankırı merkeze 25 km, A..
25,00TL Vergiler Hariç:23,15TL
Üç Elma Doğal Tarım Acı Biber Sosu
2-3 gün sabır
ACI BİBER SOS MEŞE FIÇILARDA (Bir yıl üzeri) FERMANTe olmuştur. DESTEK ÜRÜN İÇERMEZ .Bu ürün Hüseyin Genç ve ailesi tarafından üretilmiştir. Genç ailesi Çankırı İlinde, Yapraklı İlçesine ait Tatlıpınar ve Doğanbey Köyleri çevresinde doğal tarım yapmaktadır. . Çankırı merkeze 25 km, Ankara merkeze uz..
24,50TL Vergiler Hariç:22,69TL
Üç Elma Doğal Tarım Acı Sofra Hardalı 1 adet
2-3 gün sabır
Acı sofralık hardal 1 yıl ve üzeri meşe fıçılarda fermante edilmiştir, kabak çekirdeği katkılıdır.Bu ürün Hüseyin Genç ve ailesi tarafından üretilmiştir. Genç ailesi Çankırı İlinde, Yapraklı İlçesine ait Tatlıpınar ve Doğanbey Köyleri çevresinde doğal tarım yapmaktadır. . Çankırı merkeze 25 km, Anka..
18,00TL Vergiler Hariç:16,67TL
Üç Elma Doğal Tarım Hardal(İncirli) 1 adet
2-3 gün sabır
Üç elma doğal tarımın hazırlayıp bize ulaştırdığı hardal. Üçelma doğal tarım Çankırı İlinde, Yapraklı İlçesine ait Tatlıpınar ve Doğanbey Köyleri çevresindedir. Küçük bir aile işletmesidir. Sundukları ürünlerin hepsine elleri değer özenle hazırlarlar, sadece iyi bir ürün almış olmayacaksınız ay..
18,00TL Vergiler Hariç:16,67TL
Üç Elma Doğal Tarım Jalapeno Sosu
2-3 gün sabır
Üç Elma Doğal Tarım Kızılcık Ekşisi
2-3 gün sabır
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)