Menu
Your Cart

Temel Gıda

Ceviz Yaş 500 gr
Damlıca Çiftliği Üretimi
Turşu ve reçel olmaya hazır, taze yaş ceviz. Yaklaşık 500 gr olarak satılır. ..
27,75 TL Vergiler Hariç:27,48 TL
Çiçek Lavanta Taze (150 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze lavanta çiçeği. Yaklaşık 150 gr ağırlığında bağ olarak satılır.  Lavanta mide bulantısı sorunlarına iyi gelir ve anlık etkisi ile kusmayı engeller. Sindirim sisteminde sorunları düzenleyerek hazımsızlık sorununu ortadan kaldırır. Şiddetli baş ağrısını dindirir. Uyku problemi olan kişilerde raha..
12,00 TL Vergiler Hariç:11,88 TL
Ekşi mayalı ekmek 800 gr çiğ hamur ağırlığı. Son yıllarda içeriğinde değişimlere uğramış olsa da ekmek, doğru tekniklerle üretildiği takdirde faydalı bir besine dönüşür. Ekmek içerdiği karbonhidrat yanında protein, lif, kalsiyum, fosfor ve B1, B6 vitaminleri yönünden de zengin bir gıdadır. Bu açıdan..
30,00 TL Vergiler Hariç:29,70 TL
Reçel Ayva 370 cc
2-3 gün sabır
Ayva reçeli. 370 cc ağırlığındadır.  Kış aylarında soğuk havalarla birlikte bağışıklık sistemimizi sağlık sorunlarına karşı koruma amacıyla meyve ve sebzeden zengin beslenmemiz gerekir. Kışın, portakal ve mandalinanın yanı sıra ayva da, içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde sofraların baş köşesin..
23,38 TL Vergiler Hariç:23,15 TL
Yumurta 10 adet. Serbest gezen, yiyeceğini seçebilen, doğal yemlerle de beslenen, tepesinde lamba değil, gün ışığı olan mutlu tavukların sınırlı sayıda yumurtası. Yumurta iyi kolesterolü yükselterek, kalp hastalıklarına karşı koruyabilir, beyin gelişimi için önemli bir besin olan kolin içerir. Göz s..
36,00 TL Vergiler Hariç:35,64 TL
Yumurta 2 adet. Serbest gezen, yiyeceğini seçebilen, doğal yemlerle de beslenen, tepesinde lamba değil, gün ışığı olan mutlu tavukların sınırlı sayıda yumurtası. Yumurta iyi kolesterolü yükselterek, kalp hastalıklarına karşı koruyabilir, beyin gelişimi için önemli bir besin olan kolin içerir. Göz sa..
7,20 TL Vergiler Hariç:7,13 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)