Menu
Your Cart

Kokulular

Çiçek Lavanta Taze (150 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze lavanta çiçeği. Yaklaşık 150 gr ağırlığında bağ olarak satılır.  Lavanta mide bulantısı sorunlarına iyi gelir ve anlık etkisi ile kusmayı engeller. Sindirim sisteminde sorunları düzenleyerek hazımsızlık sorununu ortadan kaldırır. Şiddetli baş ağrısını dindirir. Uyku problemi olan kişilerde raha..
12,00 TL Vergiler Hariç:11,88 TL
Itır Otu (25 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Itır otu. Yaklaşık 25 gr bağ olarak satılır. İnanılmaz kuvvetli kokuya ve aromaya sahiptir, tek bir yaprağı bile yüzünüze gülümseme getirecektir. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. Sadece tarlamızda üretilen ıtır otu satılmaktadır. Genel olarak si..
15,00 TL Vergiler Hariç:14,85 TL
Kekik Taze (25 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze kekik. Yaklaşık 25 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Kekikten elde edilen kekik suyu ve kekik yağı, cilde uygun şekilde ve yeterli miktarda sürülürse, mantar gibi bazı rahatsızlıkları tedavi etmektedir. Kekik suyunun içinde antioksidan etkili vitaminler bulunduğu için, vücuttaki toksinlerin hı..
7,50 TL Vergiler Hariç:7,43 TL
Kişniş Taze (175 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze kişniş. Yaklaşık 75 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Taze kişniş kuvvetli kokusuyla , yemeklerde, içkilerde tatlılarda bazen salatalarda kullanılır. Kişniş, güçlü antioksidan özelliği sayesinde gripten kansere kadar uzanan birçok hastalığa karşı vücudu koruyor. İçindeki linoleik asit gibi asi..
7,50 TL Vergiler Hariç:7,43 TL
Limon Otu Lemon Grass 3 Adet
Damlıca Çiftliği Üretimi
Limon otu 3 adet olarak satılır. Limon Otunu, içeceklerinize, tatlılarınıza, yemeklerinize limon aroması vermek üzeri kullanabileceğiniz gibi, küp küp kesip dondurucuda saklayarak da ihtiyaç duyduğunuz zaman kullanabilirseniz. Limon Otu , limon ve lime karışık bir tat, koku ve ferahlık verir. Uzak D..
10,00 TL Vergiler Hariç:9,90 TL
Melisa Oğul Otu (10 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Melisa oğul otu. Yaklaşık 10 gr bağ olarak satılır. Kronik uykusuzluk günümüzde yaşanan en sık hastalıklardan biridir. Genellikle kapalı ortamlarda saatlerce masa başında çalışanlarda görülen bu rahatsızlık için en doğal yöntem melisa çayıdır. Melisa otu melotonin hormonunu dengeleyerek kişide uyku ..
12,25 TL Vergiler Hariç:12,13 TL
Nane Taze (175 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze nane. Bağ olarak satılır. A vitamini bakımından zengin olan nane, potasyum, magnezyum, folat ve omega 3 yağı da içermektedir. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde son derece faydalıdır. Antiseptik, antiviral (virüs karşıtı) ve antibakteriyel (bakteri karşıtı) özelliklere sahiptir...
5,05 TL Vergiler Hariç:5,00 TL
Taze zencefil. 250 gr olarak satılır. Zencefilin %40 oranında hazımsızlığa ve mide şişkinliklerine yardımcı olduğunu kanıtlamışlardır. Zencefil, mide ağrısına ve mide bulantısına karşı etkili olmasının yanı sıra, mide ve bağırsaklardaki gazı söktürür. Diareyi (ishal) önler ve bağırsak bozukluklarını..
26,25 TL Vergiler Hariç:25,99 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)