Menu
Your Cart

Salata İçin

Kırmızı kapya biber. 150-200 gr ağırlığında kg olarak satılır. 1 bardak kırmızı biber günlük C vitamini alımınızın yüzde 200'ünden ve A vitamini alımınızın %100’ünden fazlasını içerir. Bu iki vitamin güçlü antioksidan özellikleri ile hücreye zarar veren bir molekül türü olan, beraberinde damar sertl..
43,50 TL Vergiler Hariç:43,07 TL
Biberiye Taze Rosmarin (25 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze biberiye, rosmarin. 25 gr demet olarak satılır. Yüksek miktarda A vitamini ve C vitamini yanında B6 vitamini (piridoksin), B1 vitamini (tiamin) ve B9 vitamini (folat) içerir. Magnezyum, kalsiyum, bakır, manganez ve demir minerallerini barındırır. Doymuş yağ oranı ve diyet lifi yüksek, sodyum or..
19,00 TL Vergiler Hariç:18,81 TL
Dereotu (175 gr/Bağ) 1 Bağ
Çok Satan Damlıca Çiftliği Üretimi
Standart tohumdan dereotu. 1 bağ (demet) olarak satılır.  1 bağ yaklaşık 120 gr'dır. GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır.  Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur.  En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen dere..
6,75 TL Vergiler Hariç:6,68 TL
Domates Çeri Turuncu 250 gr Cherry Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi 2-3 gün sabır
Tatlı turuncu çeri-cherry domates. Yaklaşık 250 gr olarak satılır. GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. Bilim adamları, turuncu domatesin vücut tarafından daha rahat emilen bir 'likopen' türü içerdiği için, kırmızı ..
10,00 TL Vergiler Hariç:9,90 TL
Kırmızı salkım domates. 120-150 gr ağırlığında kg olarak satılır. Özellikle lif açısından zengin kabuklarıyla yenildiğinde sindirimi kolaylaştırır. Mide ve bağırsakların düzenli çalışmasına yardımcı olur ve kabızlığı giderir. İyi bir idrar söktürücüdür ve vücuttaki zararlı maddelerin uzaklaştırılmas..
30,50 TL Vergiler Hariç:30,20 TL
Kırmızı standart domates. 200-300 gr ağırlığında kg olarak satılır. Kanser ve kalp hastalıklarına karşı koruyan domates aynı zamanda felç riskini de en az indirger. C vitamini yönünden zengin olan domates bağışıklık sistemini kuvvetlendirir ve grip benzeri virütik hastalıklara karşı korur. Safra ve ..
30,50 TL Vergiler Hariç:30,20 TL
Karalahana Salatalık (500 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Salatalık karalahana. 250 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Karalahanayı hem salatada, hem sarmada, hem de çorbada değerlendirebilirsiniz. Karalahana idrar söktürücü özelliğin yanında bağırsak çalışmasına da destek olarak kabızlığa iyi gelmektedir. Özellikle taze tüketilen karalahana suyunun ülser ..
7,50 TL Vergiler Hariç:7,43 TL
Kekik Taze (25 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze kekik. Yaklaşık 25 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Kekikten elde edilen kekik suyu ve kekik yağı, cilde uygun şekilde ve yeterli miktarda sürülürse, mantar gibi bazı rahatsızlıkları tedavi etmektedir. Kekik suyunun içinde antioksidan etkili vitaminler bulunduğu için, vücuttaki toksinlerin hı..
7,50 TL Vergiler Hariç:7,43 TL
Kereviz sapı. 1 kg olarak satılır. Kereviz sapı suyunun en önemli ve güzel etkileri arasında ise karaciğeri temizlemesi yer alıyor. Güçlü antioksidan özellikleri sayesinde vücudu yabancı maddelerden arındırıyor. Yine antioksidan etkileriyle kan dolaşımını ve damarları rahatlatıyor. Kalp ve damar has..
49,50 TL Vergiler Hariç:49,01 TL
Kereviz Yaprağı (250 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Kereviz yaprağı. Yaklaşık 250 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Standart tohumdan üretilmiştir. Kerevizin yaprakları antioksidandır, iyi bir A vitamini ve beta-karoten kaynağıdır. Sağlıklı mukoza, cildin korunması ve gece görüşü için A vitamini gereklidir. Ayrıca flavonoidler bakımından zengin kere..
19,00 TL Vergiler Hariç:18,81 TL
Kuzu Kulağı (200 gr/Bağ) 1 Bağ
Çok Satan Damlıca Çiftliği Üretimi
Kuzu kulağı. Yaklaşık 200 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Ekşi tadı ile salatalarınızı neşenlendirecek, kahvaltılarda yüzünüze gülümseme getirecektir. Standart tohumdan kuzu kulağı üretilmiştir.  Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. Sadece tarlam..
7,50 TL Vergiler Hariç:7,43 TL
Marul Kıvırcık Arapsaçı 1 Adet
Çok Satan
Arapsaçı kıvırcık. Adet olarak satılır. Salataların vazgeçilmez yeşili, arapsaçı kıvırcık ile salatalar daha lezzetli. C ve E vitamini açısından zengin olan kıvırcık marul, cilt hücrelerini yenilemektedir. Böylece cildin uzun seneler daha parlak ve canlı olmasını sağlamaktadır. Kan dolaşımını hızlan..
12,25 TL Vergiler Hariç:12,13 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)