Menu
Your Cart

Kahvaltılık

Arapsaçı Kıvırcık 1 adet
Damlıca Çiftliği Üretimi
Standart tohumdan Arapsaçı Kıvırcık. GDO'suz ve hibrit olmayan tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 adet olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen Arapsaçı Kıvır..
5,75TL Vergiler Hariç:5,32TL
Kale Yaprağı  1 Demet 150grm
Çok satılan Damlıca Çiftliği Üretimi
Antioksidan özelliği ile salatalarda kullanılıyor, kurutup tüketenler, suyunu sıkanlar,çorba yapanlar, salatayı beklemeyip hemen tüketenlerde var.  Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 150grm lık   demet olarak satılır. Sadece tarlamızda üretilen ka..
4,90TL Vergiler Hariç:4,54TL
Kuzu kulağı demet  115grm
Çok satılan Damlıca Çiftliği Üretimi
Azda olsa ekşi tadı ile salatalarınızı neşenlendirecek, kahvaltılarda yüzünüze gülümseme getirecektir. Standart tohumdan Kuzu kulağı .  Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur.  Sadece tarlamızda üretilen Kuzu kulağı satılmaktadır. ..
4,50TL Vergiler Hariç:4,17TL
Yedikule Marulu 1 adet
Damlıca Çiftliği Üretimi
Marulda özlediğiniz kıtır hissi bulacaksınız, sağlıklı topraklarda yetiştirilmiş lezzetli yedikule marulu. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. 1 adet olarak satılır.  ..
7,50TL Vergiler Hariç:6,94TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)