Menu
Your Cart

Taze Meyve

Çilek. 20-30 gr ağırlığında kg olarak satılır. Güneşin olumsuz etkilerine karşı savaşır. Hücrelerimizi serbest radikaller ve diğer kanserojenlerden korur. Bağışıklık sistemimizin de güçlenmesine yardımcıdır. İçerdiği polifenoller LDL oksidasyonunu ve kardiyovasküler hastalıkların görülme riskini aza..
57,00 TL Vergiler Hariç:56,44 TL
Elma Ham 1 Kg
Damlıca Çiftliği Üretimi
Ham olgunlaşmamış elma. 1 kg olarak satılır. Sirke, marmelat ,cips, ve kokteyllerde değerlendirebilirsiniz. Elmalar, önemli antioksidanlar, flavanoidler ve diyet lifi açısından oldukça zengindir . Elmalardaki bitki besinleri ve antioksidanlar kanser, hipertansiyon, diyabet ve kalp hastalığı gel..
17,00 TL Vergiler Hariç:16,83 TL
Elma kırmızı. 1 kg olarak satılır. Kendi bahçemizde senelerdir var olan elma ağaçlarımızda kendi halinde yetişen elma kütür kütür dokusuyla karşınızda. Antioksidan açısından zengin olan kırmızı elma vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlarken aynı zamanda cildide güzelleştirmektedir. Kırmızı elm..
17,00 TL Vergiler Hariç:16,83 TL
Yeşil Granny Smith elma. 200-250 gr ağırlığında kg olarak satılır. Kalbe giden damarların sağlığını koruyan ve kan basıncını dengeleyen yeşil elma, kalp hastalıklarının oluşma riskini en aza indirir. Her sabah 1 adet yeşil elma tüketerek kalbinizi hastalıklardan korumanız önerilir. Elma türleri aras..
19,00 TL Vergiler Hariç:18,81 TL
Can erik. Kg olarak satılır. Hazmı kolaylaştır. Midedeki sıkıntıları giderdiği yetmezmiş gibi, bir de yediklerimizin yarattığı ‘ay bana bir haller oluyor’ hissini de azaltıyor. Kan şekerini dengeler. Hani o yukarıda bahsettiğimiz ‘ay bana bir haller oluyor’ hissi var ya, işte onun oluşumunu da ..
28,50 TL Vergiler Hariç:28,22 TL
Erik Kırmızı Ekşi  KG
Damlıca Çiftliği Üretimi
Kırmızı ekşi erik, yaklaşık 20 yıllık ağaçlarımızdan hasat ediyoruz,  reçeli marmelatı kompostosu şerbeti, tatlısı güzel oluyor. Rengi koyulaştıkca tadı mayhoştan tatlıya döner...
16,00 TL Vergiler Hariç:15,84 TL
Papaz erik. 1 kg olarak satılır. Sindirimin düzenli ve yeterli ölçüde çalışmasını sağlar, kabızlığı önler. Yeşil erik, sindirilebilir lif açısından zengin olduğundan mide gazı, kabızlık ve gaz problemi yaşamamızı da önler. Bağışıklık sisteminin oluşmasında ve korunmasında etkilidir. Düzenli olarak k..
28,50 TL Vergiler Hariç:28,22 TL
Greyfurt. 400-450 gr ağırlığında kg olarak satılır. Greyfurt, turunçgiller arasında en yüksek C vitaminine sahip acı-tatlı bir kış meyvesidir. Sağlık için çok faydalı olan bu meyve güçlü bir antioksidandır. Bağışıklık sistemini güçlendirir, kanser gelişimini önler. Kalp sağlığını korur, tansiyo..
11,50 TL Vergiler Hariç:11,39 TL
Karpuz. Yaklaşık 8-9 Kg ağırlığında adet olarak satılır. Karpuz, C vitamini (16 mg), pantotenik asit, biotin, potasyum (230 mg), A vitamini, B1 vitamini, B6 vitamini, bakır, magnezyum için iyi bir kaynaktır. Bir porsiyon yani 200 gramlık bir karpuz 60 kalori olmasıyla da iyi bir diyet besinidir..
110,25 TL Vergiler Hariç:109,16 TL
Çatalca kavunu. Yaklaşık 1,5-2 kg ağırlığında adet olarak satılır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Düzenli olarak tüketildiğinde içeriğindeki potasyum ve c vitamini bağışıklık sistemini destekler. Bağışıklık sistemi güçlendirdiği için hastalıklara karşı vücut direnci sağlar. Damar tıkanıklığını ön..
50,00 TL Vergiler Hariç:49,50 TL
Taze kayısı. 1 kg olarak satılır. Kayısı yüksek potasyum içeriği sayesinde kalp koruyucu etkiye sahiptir. Kalp atış hızının düzenlenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki potasyum kalp kaslarını besler. Tansiyonu dengeler ve kan basıncının normal düzeylerde seyretmesini sağlar. İçerdiği kalsiyum, fosfor..
38,00 TL Vergiler Hariç:37,62 TL
Kiraz. 1 kg olarak satılır. Vücudumuzu toksinlerden arındırır. İçerdiği antioksidanlar kansere karşı koruyucudur. Kolesterol ve  kan şekerini düşürmeye yardımcıdır. A, B, C vitamini, magnezyum ve kalsiyum açısından zengindir. İçerdiği A vitamini ile cildimizi güzelleştirir, çocuklarda büyümeye ..
68,50 TL Vergiler Hariç:67,82 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)