Menu
Your Cart

Kokulular

Çiçek Lavanta Taze 1 Bağ 150g
Damlıca Çiftliği Üretimi
Fesleğen. Yaklaşık 100 gr bağ olarak satılır. Hazımsızlık ve mide kramplarına karşı etkilidir. Mide bulantısını kısa sürede geçirir. Anti stres etkisi vardır. Sinirlilik, uykusuzluk, stres ve depresyona karşı etkilidir. Pamukçuk ve ağız içi yaralarının iyileşmesine yardımcı olur. Epilepsi, migren v..
11,50 TL Vergiler Hariç:11,39 TL
Itır Otu (25 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Itır otu. Yaklaşık 25 gr bağ olarak satılır. İnanılmaz kuvvetli kokuya ve aromaya sahiptir, tek bir yaprağı bile yüzünüze gülümseme getirecektir. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur. Sadece tarlamızda üretilen ıtır otu satılmaktadır. Genel olar..
15,00 TL Vergiler Hariç:14,85 TL
Kekik Taze (25 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze kekik. Yaklaşık 25 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Kekikten elde edilen kekik suyu ve kekik yağı, cilde uygun şekilde ve yeterli miktarda sürülürse, mantar gibi bazı rahatsızlıkları tedavi etmektedir. Kekik suyunun içinde antioksidan etkili vitaminler bulunduğu için, vücuttaki toksinler..
7,50 TL Vergiler Hariç:7,43 TL
Kişniş Taze (175 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze kişniş. Yaklaşık 75 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Taze kişniş kuvvetli kokusuyla , yemeklerde, içkilerde tatlılarda bazen salatalarda kullanılır. Kişniş, güçlü antioksidan özelliği sayesinde gripten kansere kadar uzanan birçok hastalığa karşı vücudu koruyor. İçindeki linoleik asit gib..
7,50 TL Vergiler Hariç:7,43 TL
Limon Otu Lemon Grass 3 Adet
Damlıca Çiftliği Üretimi
Limon otu 3 adet olarak satılır. Limon Otunu, içeceklerinize, tatlılarınıza, yemeklerinize limon aroması vermek üzeri kullanabileceğiniz gibi, küp küp kesip dondurucuda saklayarak da ihtiyaç duyduğunuz zaman kullanabilirseniz. Limon Otu , limon ve lime karışık bir tat, koku ve ferahlık verir. U..
10,00 TL Vergiler Hariç:9,90 TL
Melisa Oğul Otu (10 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Melisa oğul otu. Yaklaşık 10 gr bağ olarak satılır. Kronik uykusuzluk günümüzde yaşanan en sık hastalıklardan biridir. Genellikle kapalı ortamlarda saatlerce masa başında çalışanlarda görülen bu rahatsızlık için en doğal yöntem melisa çayıdır. Melisa otu melotonin hormonunu dengeleyerek kişide uyku ..
12,25 TL Vergiler Hariç:12,13 TL
Nane Taze (175 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze nane. Bağ olarak satılır. A vitamini bakımından zengin olan nane, potasyum, magnezyum, folat ve omega 3 yağı da içermektedir. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde son derece faydalıdır. Antiseptik, antiviral (virüs karşıtı) ve antibakteriyel (bakteri karşıtı) özelliklere..
5,05 TL Vergiler Hariç:5,00 TL
Taze zencefil. 250 gr olarak satılır. Zencefilin %40 oranında hazımsızlığa ve mide şişkinliklerine yardımcı olduğunu kanıtlamışlardır. Zencefil, mide ağrısına ve mide bulantısına karşı etkili olmasının yanı sıra, mide ve bağırsaklardaki gazı söktürür. Diareyi (ishal) önler ve bağırsak bozukluklarını..
26,25 TL Vergiler Hariç:25,99 TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)