Menu
Your Cart

Fermentasyona Uygun

Domates Çeri Turşuluk Yeşil Cherry  KG
Damlıca Çiftliği Üretimi
Yeşil Turşuluk Cherry Domates hem de organik sertifikalı Çiftliğimizden bir tıkla evinizde Sınırlı sayıda Bağışıklık sisteminizi güçlendiren fermente gıdalar içinde en kıymetlisi ev yapımı turşu , hiçte zor değil 1,5 kg Damlıca Çiftliği yeşil Cherry domates2 adet orta boy kırmızı acı biber1 demet ma..
40,00 TL Vergiler Hariç:39,60 TL
Erik Kırmızı Ekşi  KG
Damlıca Çiftliği Üretimi
Kırmızı ekşi erik, yaklaşık 20 yıllık ağaçlarımızdan hasat ediyoruz,  reçeli marmelatı kompostosu şerbeti, tatlısı güzel oluyor. Rengi koyulaştıkca tadı mayhoştan tatlıya döner...
16,00 TL Vergiler Hariç:15,84 TL
Kişniş Taze (175 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze kişniş. Yaklaşık 75 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Taze kişniş kuvvetli kokusuyla , yemeklerde, içkilerde tatlılarda bazen salatalarda kullanılır. Kişniş, güçlü antioksidan özelliği sayesinde gripten kansere kadar uzanan birçok hastalığa karşı vücudu koruyor. İçindeki linoleik asit gib..
7,50 TL Vergiler Hariç:7,43 TL
Turp Yaban (Horseradish) 100 gr
Damlıca Çiftliği Üretimi
Yaban turpu. 100 gr olarak satılır. İçeriğinde yer alan bileşenlerin metabolizma hızını artırıcı özelliği vardır. Yağ yakımını artırarak kilo vermeye yardımcı olan yaban turpu, iştahı baskılar. Yüksek lif içeriğinden dolayı sindirim sisteminin düzenli çalışmasını destekleyerek kabızlık gibi pro..
35,00 TL Vergiler Hariç:34,65 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)