Menu
Your Cart

Sebze ve Meyve

Yeşil köy biberi. 100-150 gr ağırlığında kg olarak satılır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Barındırdığı C vitamini vücudu güçlendirir. Düşük kalori içeriği ile çiğ şeklinde salata ve yemeklere tüketilmesi tokluğu arttırdığı için kilo vermeye yardımcıdır. Enfeksiyonlara karşı vücudu korur, vücu..
25,75 TL Vergiler Hariç:25,50 TL
Çiçek Lavanta Taze 1 Bağ 150g
Damlıca Çiftliği Üretimi
Domates Çeri Siyah cherry  500 g
Damlıca Çiftliği Üretimi
Siyah chery domates  GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur.  500grm olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen Siyah chery Domates satılmaktadır. ..
20,00 TL Vergiler Hariç:19,80 TL
Domates Çeri Turşuluk Yeşil Cherry  KG
Damlıca Çiftliği Üretimi
Yeşil Turşuluk Cherry Domates hem de organik sertifikalı Çiftliğimizden bir tıkla evinizde Sınırlı sayıda Bağışıklık sisteminizi güçlendiren fermente gıdalar içinde en kıymetlisi ev yapımı turşu , hiçte zor değil 1,5 kg Damlıca Çiftliği yeşil Cherry domates2 adet orta boy kırmızı acı biber1 demet ma..
40,00 TL Vergiler Hariç:39,60 TL
Domates Çeri Turuncu 250g
Damlıca Çiftliği Üretimi
Tatlı turuncu cherry domates  GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur...
10,00 TL Vergiler Hariç:9,90 TL
Elma Ham 1 Kg
Damlıca Çiftliği Üretimi
Ham olgunlaşmamış elma. 1 kg olarak satılır. Sirke, marmelat ,cips, ve kokteyllerde değerlendirebilirsiniz. Elmalar, önemli antioksidanlar, flavanoidler ve diyet lifi açısından oldukça zengindir . Elmalardaki bitki besinleri ve antioksidanlar kanser, hipertansiyon, diyabet ve kalp hastalığı gel..
17,00 TL Vergiler Hariç:16,83 TL
Erik Kırmızı Ekşi  KG
Damlıca Çiftliği Üretimi
Kırmızı ekşi erik, yaklaşık 20 yıllık ağaçlarımızdan hasat ediyoruz,  reçeli marmelatı kompostosu şerbeti, tatlısı güzel oluyor. Rengi koyulaştıkca tadı mayhoştan tatlıya döner...
16,00 TL Vergiler Hariç:15,84 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)