Dağıtım günleri 

Pazartesi, Çarşamba, Cuma  günleri teslimat yapıyoruz.
İstanbul içinde Beşiktaş, Sarıyer, Eyüp, Şişli, Beyoğlu,  ilçelerine kendi araçlarımız  ile dağıtım yapmaktayız.

Teslimat zaman aralığı:

Siparişinizi verdiğinizde bir sonraki gün teslimat gerçekleşmektedir. 

Teslimat ücreti:

Kargo ile teslim seçeneği için teslimat ücreti İstanbul içi  için 12 TL'dir. Kargo ile yapılan siparişlerde gün içi teslimat yapılacaktır, özel saat seçeneği sunulmaz. Siparişinizde herhangi bir yanlışlık yapılmış ise, lütfen info@damlicaciftliği.com e-posta adresi aracılığıyla Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz. 

Kötü hava koşulları ve beklenmedik trafik sıkışıklıkları söz konusu olduğunda, seçmiş olduğunuz teslimat sürelerini ertelemek veya askıya almak durumunda kalabiliriz. Bir erteleme yapılırsa, müşteri hizmetleri temsilcimiz teslimat konusunda tarafınızı bilgilendirmek için telefon , Whatsapp veya e-posta yoluyla size ulaşacaktır.

Kargo Güvenliği:

Paket teslim alacak kişiye ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediği kontrol edilmelidir. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış, ıslanmış veya hasar görmesine neden olacak her hangi bir görüntü oluşturan paket mutlaka kargo yetkilisi eşliğinde açılarak kontrol edilmelidir. Beklenmedik bir durum oluştuysa paket teslim alınmayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesi sağlanmalıdır.

Ürünü İadesi:

Evet. Satın aldığınız ürün veya ürünleri irsaliye tarihinden itibaren 1 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Kısıtlı süreli taze mamul iade işlemi sadece kısa sürelidir. İade işlemi için iletişim formu kullanarak sipariş numarası ve ürün modelini belirterek bizden onay alınız.

Kısaca Bilmeniz Gerekenler:

İade edilecek ürün, kısmen veya tamamen tüketilmemiş olmalıdır.
İade yapılırken mutlaka fatura arkasındaki iade formu doldurulmalıdır.
Bazı ürünlerin iadesinin özel şartlara bağlı olduğunu ve bu şartlar yerine getirilmediğinde iade edilemeyeceğinizi bilmeniz gerekmektedir.

Aşağıdaki özel durumlara dikkat edilmelidir:

Zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürün, ambalajı açılmış, kısmen tüketilmiş, çürümüş veya çürümeye yüz tutmuş ürün iade kabul edilmemektedir.
Standart aksesuarları ve/veya beraberinde hediye ile verilmiş ürünlerin hediyesi ve/veya aksesuarları alınmış ürünler iadesi kabul edilmemektedir.