Menü
Sepet

Gekoo Organik Yulaflı Keçiboynuzlu Bebek Bisküvi 150 gr

Gekoo Organik Yulaflı Keçiboynuzlu Bebek Bisküvi 150 gr
Sadece İstanbul'da kendi araçlarımızla teslimat yapıyoruz.
  • Stok: Stokta Var
104,00 TL
Vergiler Hariç: 102,97 TL

 Fayda:
 Keçiboynuzu pek çok minerali bünyesinde barındıran bir süper gıdadır. Kalsiyum, potasyum, demir gibi bu mineraller çocuklarda sağlıklı sindirim, boy uzaması, iştah kontrolü, bağışıklık sistemini güçlendirme; yetişkinlerde antioksidan özellikleriyle hücre yenilenmesine katkıda bulunur. İçeriğinde ki keçiboynuzu ve tam tahılların içerdiği E vitamini; kalsiyum, magnezyum, çinko ve potasyum minerallerinden zengindir.Avantaj: GekOO bisküvileri tüketerek bedeninizin ihtiyaç duyduğu besin ögelerini almış olursunuz. Rafine şeker, trans yağ, GDO, koruyucu, katkı ve renklendirici bulunmadığı için kendinizi bu ürünlerden korumuş olursunuz.

İçindekiler:
Buğday Unu*, Keçiboynuzu Özü (%18)*, Natürel Sızma Zeytinyağı* (%14), Tam Buğday Unu*, Yulaf Kepeği* (%3), İrmik*, Keçiboynuzu Unu* (%3) , Kabartıcı: Sodyum bikarbonat (*Sertifikalı Organik).   Ürün alerjik bebek ve çocuklar için geliştirilmiştir. Vegan bisküvi çeşitlerimizdendir. Süt ve yumurta içermez. 

Kullanım Önerisi:
Bisküvilerimizi süt, yoğurt, meyve suyu veya su ile yumuşatıp, ezip karıştırarak da bebeğinize verebilirsiniz. Karışımlar her zaman taze tüketilmelidir. 

Saklama Koşulları:
Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten ve ışıktan koruyunuz. Açıldıktan sonra paket hava almayacak şekilde kapatılıp, yaklaşık 7 günde tüketilmelidir.

Uyarılar:
Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir. Gluten içerir. Eser miktarda susam içerebilir. Şeker içermez. Doğal olarak şeker içerir.
Önemli Not: Bebeğiniz ilk 6 ay sadece anne sütü tüketmelidir. İlgili sağlık profesyoneline danıştıktan sonra 8. aydan itibaren ek gıda olarak GekOO Bebek Bisküvisini verebilirsiniz. Çocuğun oturur pozisyonda ve bir yetişkin gözetiminde beslendiğinden emin olunuz.

 Bu ürün, “Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe” uygun olarak üretilerek, TR-OT-35 yetki numaralı CERES Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmiş  ve sertifikalandırılmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi