Menü
Sepet

Dr Gluten Organik Çıtır Tahıl Topları 200 gr

Dr Gluten Organik Çıtır Tahıl Topları 200 gr
Sadece İstanbul'da kendi araçlarımızla teslimat yapıyoruz.
  • Stok: Stokta Var
118,56 TL
Vergiler Hariç: 117,39 TL

Dr Gluten Organik Çıtır Tahıl Topları 200 gr.
İçindekiler : Organik Tahıl Karışımı, (organik mısır unu, organik pirinç unu), organik keçiboynuzu unu, organik elma suyu konsantresi , organik keçiboynuzu pekmezi, organik hindistan cevizi yağı 

Tüketimi ;  Dr.Gluten organik glutensiz çıtır tahıl topları, direk atıştırmalık olarak tüketildiği gibi, süt, bal, pekmez, kahvaltılık müsli gevreklere karıştırılarak ve granollalar ile ara öğün olarak keyifle tüketilebilir. Ayrıca kek, pasta gibi hamur işlerine ilave edilerek besinler daha lezzetli ve sağlıklı hale getirilebilir.

Diğer ürünlerden farkı;   Dr.Gluten organik glutensiz çıtır tahıl topları  içerik olarak Organik tarım kanunu kapsamına uygun olarak üretilmiş sertifikalı hammaddelerden oluşmakta olup ve uluslararası üretim standartlarına sahip tesisimizde Organik gıda üretiminin kuralları çerçevesinde üretilmiştir.

Neyle iyi gider;  Dr.Gluten organik glutensiz çıtır toplar:  süt, bal, pekmez, mevsim meyve ve kuruyemişleri ile de karıştırılarak ve granollalar ile ara öğün olarak keyifle tüketilebilir.

Saklama koşulları ;  Ürün ambalajı açıldıktan sonra serin, nem ve koku almayacak ortam da muhafaza edilmektedir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi