Menü
Sepet

Makarna

Hüma Organik Domatesli Fettucine 250 gr. İtalyanların en sevdiği makarna çeşiti olan Fettuccine şimdi Organik  Domatesin A, C, B, K vitaminleri bakımından çok zengin. İçeriğinde hiç bir katkı maddesi, koruyucu madde, kimyasal olmadan ürettiğimiz makarnamız aynı zamanda Vegan’dır.Domatesli Fettuccine..
66,00 TL Vergiler Hariç:65,35 TL
Hüma Organik Erişte 350 gr. Organik Buğday Unu, Organik Durum Buğday Unu, Su-Net ağırlık 350 gram İçerisinde yumurta veya herhangi bir hayvansal gıda kullanılmamaktadır. Yani Vegan’dır.Katkı maddesi, koruyucu madde, kimyasal içermez. Atalık Tohumdan üretilmiştir. Pişirme Süresi 3-5 dakikadır. Koruyu..
65,99 TL Vergiler Hariç:65,34 TL
Hüma Organik Ispanaklı Fettucine 250 gr. İtalyanların en sevdiği makarna çeşiti olan Fettuccine şimdi Organik  Ispanağın A, B, C, E, K vitaminleri, demir ve Omega-3 vitaminleri bakımında zengindir.İçeriğinde hiç bir katkı maddesi, koruyucu madde, kimyasal olmadan ürettiğimiz makarnamız aynı zamanda ..
65,99 TL Vergiler Hariç:65,34 TL
Hüma Organik Karışık Sebzeli Makarna 250 gr. Nefis ve doğal bir makarnanın içerisinde ne olmalı? Mesela sebze, sebze daha çok sebze! Domates, pancar, havuç, tatlı kırmızı biber, brokoli, ıspanak ve daha fazlası bu pakette! 4 kişilik bir kadın gücünden sofralara uzanan Hüma Organik makarnalar; katkı,..
65,99 TL Vergiler Hariç:65,34 TL
Hüma Organik Makarna Mor Sebzelerin Gücü 250 gr. Mor sebzelerin gücü! Organik siyah havuç ve organik pancar... Hüma Organik'in organik regotoni makarnası, sebze yemeyi çok sevmeyen çocuklarınız için harika bir alternatif. %20 oranında sebze içeriği, özel kurutma teknikleri, katkı-koruyucu ve kimyasa..
66,00 TL Vergiler Hariç:65,35 TL
Hüma Organik Makarna Rigatoni 250 gr. İçindekiler; Organik Buğday Unu, Organik Durum Buğday UnuAçıklama; Net ağırlık 200 gramİçerisinde yumurta veya herhangi bir hayvansal gıda kullanılmamaktadır. Yani vegandır.Katkısız, koruyucusuzdurPişirme Önerisi; Tencerenizde kaynayan suya yiyeceğiniz kadar Hüm..
65,99 TL Vergiler Hariç:65,34 TL
Hüma organik pancarlı fettucine. 250 gr paket halinde satılır. İtalyanların en sevdiği makarna çeşiti olan fettuccine şimdi organik pancarla beraber. Organik pancarda zengin miktarda bulunan A, B, C, P ve mineraller içermektedir. İçeriğinde hiç bir katkı maddesi, koruyucu madde, kimyasal olmadan üre..
66,00 TL Vergiler Hariç:65,35 TL
Hüma Organik Sebzeli Erişte 350 gr.Anadolu’da özellikle sonbahar aylarında kış ayına hazırlık amacıyla birçok ürün hazırlanmaktadır. Erişte de bu ürünlerin başında gelmektedir. Un, yumurta, yağ ve tuzun karıştırılarak hamur haline getirilip çeşitli biçimlerde kesilmesi ile elde edilen erişte, kimi b..
65,95 TL Vergiler Hariç:65,30 TL
Hüma Organik Sebzeli Tel Şehriye 250 gr. Hem besleyici, hem lezzetli, hem de bol sebzeli!İçeriğinde hiç bir katkı maddesi, koruyucu madde, kimyasal olmadan üretilen çocuk makarnaları şimdi karışık sebzeler ile çok lezzetli.  Çocukların sebze yemeyi en sevdiği hali. Hüma Organik- Tel Şehriye Sebzeli ..
66,00 TL Vergiler Hariç:65,35 TL
Hüma Organik Sebzeli Yıldız Şehriye 250 gr. Karbonhidrat olmasına karşın; lifli yapısı sayesinde tok tutucu özelliğe sahip olan arpa şehriye, diğer lifli gıdalar gibi sindirimi kolaylaştırıcı ve kan şekerini düzenleyici bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda protein oranı yüksek olan arpa şehriye farklı ..
66,00 TL Vergiler Hariç:65,35 TL
Hüma Organik Tam Buğday Erişte 350 gr.Tam buğday erişte, lezzetinin yanı sıra vücut sağlığı açısından da tercih edilmektedir. Sağlık açısından birçok faydası bulunmaktadır. Bunları sizler için listeledik. Kemik gelişimde önemlidir. Kemiklerin güçlenmesini sağlar.Kalp ve damar hastalıkları için öneml..
66,00 TL Vergiler Hariç:65,35 TL
Hüma Organik Tam Buğday Makarna 250 gr. Ne kadar çeşitli uzmanlar tarafından karalansalar da karbonhidratlar başımızın tacı. Çünkü vücudumuzun en temel enerji kaynakları karbonhidratlar. Ancak tükettiğimiz karbonhidrat çeşidi de çok önemli. Lif içerikleri ile kabızlığı önlemeye yardımcı olur. Bu etk..
66,00 TL Vergiler Hariç:65,35 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)