Menü
Sepet

Anne, Çocuk

Og Hurma Püresi 320 gr. Glutensiz katkısız koruyucusuz %100 hurma püresi.Ürün tatlılığını doğal olarak hurmadan alır, rafine şeker içermez. Bebek ek gıdalarına tatlandırıcı olarak eklenebilir, çocuklara ekmeğe sürerek veya sade olarak yedirilebilir.Gluten, Şeker,Koruyucu,Parlatıcı, Renklendirici, La..
122,67 TL Vergiler Hariç:121,46 TL
Og Natural Çam Kozalağı Şurubu 280 gr. Yalnızca taze yesil renkli kurumamış ufak çam kozalaklarından özel olarak üretilirİçindekiler: Çam Kozalağı Suyu, Organik Elma Suyu Konsantresi, Limon Suyu İLAÇ DEĞİLDİRSaklama koşulları: Direk güneş ışığından koruyunuz. Oda sıcaklığında, rutubetsiz, yabancı ko..
145,79 TL Vergiler Hariç:144,35 TL
Og Natural Organik Bebek Bisküvisi Zeytinyağlı 300 gr (+6 ay). Organik Zeytinyağlı Sütsüz Yumurtasız Bebe Bisküvisi Zeytinyağlı Bebe Bisküvisi içindekiler: Organik Pirinç Unu, Organik Buğday Nişastası, Organik Tam Yulaf Unu, Organik Tam Buğday Unu, Organik Bebek Irmiği, Organik Elma Suyu konsantresi..
135,02 TL Vergiler Hariç:133,68 TL
Og Natural Organik Buğday Ruşeymi 180 gr. Buğdayın hayat kaynağı olan organik buğday ruşeymi, buğdayların en tepesinde bulunur. Buğdayın en üstünde embriyo olarak adlandırdığımız tohumun üremesi ve çimlenmesini sağlayan kısım olan buğday ruşeymine bu sebeple buğdayın hayat kaynağı diyoruz.Organik bu..
56,00 TL Vergiler Hariç:55,45 TL
Og Natural Organik Karışık Sebzeli Bebek Kuskus 250 gr. Organik Sebzeli Bebek Kuskusumuz; İlaçsız Pestisitsiz tarım ile yerli tohum organik sertifikalı sebzelerden ve organik  buğdaydan bebekler için özel olarak tuz ilave edilmeden üretilmiştir. Alerjen bebeklerin de tüketebileceği şekilde Sütsüz Yu..
85,00 TL Vergiler Hariç:84,16 TL
Og Natural Tuzsuz Bebek Zeytini 250 gr
Stokta Yok
Og Natural Tuzsuz Bebek Zeytini 250 gr. Tuzsuz zeytin üretim aşamasında hiç bir katkı veya koruyucu madde kullanılmamıştır. Zeytinin Kurutularak Korunması tuzlamanın yerine geçen bir yöntem olarak zeytinin bebek gıdalarında kullanılmasına olanak sağlamaktadır. NET MİKTAR : 250 GRTüketim Önerisi: Yum..
135,43 TL Vergiler Hariç:134,09 TL
Fayda:Keten tohumu antioksidan deposu ve sindirime yardımcı bir baharattır. Kan şekerini düzenleyici etkisi ile diyabete önlemeye yardımcı olur. Cildi iyileştirmede ve saç yapısının canlılığında etkin rol oynar. Veganlar için besleyicidir. Çörek otu inflamasyon etkisi ile solunum yollarına olumlu et..
87,80 TL Vergiler Hariç:86,93 TL
Fayda:Havuç içeriğinde ki A vitamininden kaynaklı göz sağlığında en etkili sebzelerdendir. Cilt ve saç sağlığında etkisi vardır. Havuç bağışıklığı güçlendirmede etkin rol oynar. Soğan krom elementinden dolayı diyabete karşı etkilidir. Kalp sağlığına, kolesterole ve sindirime faydalıdır.Avantaj:GekoO..
94,99 TL Vergiler Hariç:94,05 TL
Fayda:Tam buğday unu bağırsak sağlığında etkilidir, tok tutmaya yardımcıdır, tansiyonu dengeleyici etkisi vardır, enerji kaynağı olup, kas ve kemik gelişiminde desteği bulunur. Sızma zeytinyağı yağların içinde hazmedilmesi en kolay olanı olduğu için sindirim kolaylığına fayda sağlar.Avantaj:GekOO Ci..
82,00 TL Vergiler Hariç:81,19 TL
Fayda:Kapya biberi C vitamininden zengindir. Kırmızıbibere rengini veren antioksidan açısından zengin olan likopen; iltihapı azaltmaya yardımcı ve antikanserojen etki gösterir. Bağırsak sorunlarına yardımcı ve sindirimi destekleyicidir. Çörek otu inflamasyon etkisi ile solunum yollarına olumlu etkis..
96,50 TL Vergiler Hariç:95,54 TL
Fayda:Yumurta, süt ve tam tahıllardan gelen E vitamini; kalsiyum, magnezyum, çinko ve potasyum minerallerinden zengindir. Yumurta içeriğinde ki proteinden dolayı kaslara çok faydalıdır, aminoasit ve vitaminler ile vücudu besleyip, bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır. Süt diş, saç ve tırn..
104,00 TL Vergiler Hariç:102,97 TL
Fayda:Yumurta, süt ve tam tahıllardan gelen E vitamini; kalsiyum, magnezyum, çinko ve potasyum minerallerinden zengindir. Yumurta içeriğinde ki proteinden dolayı kaslara çok faydalıdır, aminoasit ve vitaminler ile vücudu besleyip, bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır. Süt diş, saç ve tırn..
75,00 TL Vergiler Hariç:74,26 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)