Menü
Sepet

Anne, Çocuk

Fayda:Yumurta, süt ve tam tahıllardan gelen E vitamini; kalsiyum, magnezyum, çinko ve potasyum minerallerinden zengindir. Yumurta içeriğinde ki proteinden dolayı kaslara çok faydalıdır, aminoasit ve vitaminler ile vücudu besleyip, bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır. Süt diş, saç ve tırn..
160,00 TL Vergiler Hariç:158,42 TL
 Fayda: Keçiboynuzu pek çok minerali bünyesinde barındıran bir süper gıdadır. Kalsiyum, potasyum, demir gibi bu mineraller çocuklarda sağlıklı sindirim, boy uzaması, iştah kontrolü, bağışıklık sistemini güçlendirme; yetişkinlerde antioksidan özellikleriyle hücre yenilenmesine katkıda bulunur. İçeriğ..
104,00 TL Vergiler Hariç:102,97 TL
Fayda:Havuç içeriğinde ki A vitamininden kaynaklı göz sağlığında en etkili sebzelerdendir. Cilt ve saç sağlığında etkisi vardır. Havuç bağışıklığı güçlendirmede etkin rol oynar. Soğan krom elementinden dolayı diyabete karşı etkilidir. Kalp sağlığına, kolesterole ve sindirime faydalıdır.Avantaj:GekoO..
150,00 TL Vergiler Hariç:148,51 TL
Fayda:Tam buğday unu bağırsak sağlığında etkilidir, tok tutmaya yardımcıdır, tansiyonu dengeleyici etkisi vardır, enerji kaynağı olup, kas ve kemik gelişiminde desteği bulunur. Sızma zeytinyağı yağların içinde hazmedilmesi en kolay olanı olduğu için sindirim kolaylığına fayda sağlar.Avantaj:GekOO Ci..
125,00 TL Vergiler Hariç:123,76 TL
Fayda:Yumurta, süt ve tam tahıllardan gelen E vitamini; kalsiyum, magnezyum, çinko ve potasyum minerallerinden zengindir. Yumurta içeriğinde ki proteinden dolayı kaslara çok faydalıdır, aminoasit ve vitaminler ile vücudu besleyip, bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır. Süt diş, saç ve tırn..
160,00 TL Vergiler Hariç:158,42 TL
Fayda:Ürün alerjik bebek ve çocuklar için geliştirilmiştir. Vegan bisküvi çeşitlerimizdendir. Süt ve yumurta içermez. İçeriğinde ki tam tahılların içerdiği E vitamini, kalsiyum, magnezyum, çinko ve potasyum minerallerinden zengindir. Rafine şeker, trans yağ, GDO, koruyucu, renklendirici ve katkı içe..
160,00 TL Vergiler Hariç:158,42 TL
Og Hurma Püresi 320 gr. Glutensiz katkısız koruyucusuz %100 hurma püresi.Ürün tatlılığını doğal olarak hurmadan alır, rafine şeker içermez. Bebek ek gıdalarına tatlandırıcı olarak eklenebilir, çocuklara ekmeğe sürerek veya sade olarak yedirilebilir.Gluten, Şeker,Koruyucu,Parlatıcı, Renklendirici, La..
201,80 TL Vergiler Hariç:199,80 TL
Og Natural Organik Bebek Bisküvisi Zeytinyağlı 300 gr (+6 ay). Organik Zeytinyağlı Sütsüz Yumurtasız Bebe Bisküvisi Zeytinyağlı Bebe Bisküvisi içindekiler: Organik Pirinç Unu, Organik Buğday Nişastası, Organik Tam Yulaf Unu, Organik Tam Buğday Unu, Organik Bebek Irmiği, Organik Elma Suyu konsantresi..
164,63 TL Vergiler Hariç:163,00 TL
Og Natural Organik Bebek İrmiği 330 gr. Çocuk sahibi olmanın nasıl bir şey olduğunu biliriz. OrganikGurmem'in hikayesinde de bahsettiğimiz gibi, bu yola bebeğimizin anne sütünden kesilmesiyle yola çıkmıştık. Çocuklarımız bu hayattaki en değerli varlıklarımız. Onların sağlığı ve mutluluğu, bizim için..
68,43 TL Vergiler Hariç:67,75 TL
Og Natural Organik Buğday Ruşeymi 180 gr. Buğdayın hayat kaynağı olan organik buğday ruşeymi, buğdayların en tepesinde bulunur. Buğdayın en üstünde embriyo olarak adlandırdığımız tohumun üremesi ve çimlenmesini sağlayan kısım olan buğday ruşeymine bu sebeple buğdayın hayat kaynağı diyoruz.Organik bu..
74,11 TL Vergiler Hariç:73,38 TL
Og Natural Organik Hurmalı Puding Karışımı 300 gr. Temiz içeriklerle hazırlanmış bebek ek gidasi olarak kullanılabileceğiniz katkısız koruyucusuz puding karışımıİçindekiler: Organik Tam Pirinç Unu, Organik,Tam Buğday Unu, Organik Tam Yulaf Unu,Organik BuğdayRuşeymi  OrganikKeçiboynuzu Unu, Hurma Toz..
84,99 TL Vergiler Hariç:84,15 TL
Og Natural Organik Keçiboynuzlu Bebek Muhallebisi Karışımı 320 gr. Bebeklerde ek gıda tüketimini gerçekleştirdiğiniz dönemde kullanmayı seçebileceğiniz hiçbir yabancı madde içeriğine sahip olmayan keçiboynuzlu bebek muhallebisi organik şekilde üretilmektedir. Bu muhallebi ürünü içerisinde katkı madd..
75,99 TL Vergiler Hariç:75,24 TL
Og Natural Organik Tam Pirinç Unu 300 gr. Organik tarım şartlarında yetişen genetiği bozulmamış, besin değerleri korunmuş atalık pirinç tanelerinden zehirsiz ve pestisitsiz olarak taş değirmenlerde öğütülmüş sertifikalı organik pirinç unu.İçindekiler: Organik Tam Pirinç UnuDikkat: Buğday gibi Gluten..
66,00 TL Vergiler Hariç:65,35 TL
Og Natural Tuzsuz Bebek Zeytini 250 gr
Stokta Yok
Og Natural Tuzsuz Bebek Zeytini 250 gr. Tuzsuz zeytin üretim aşamasında hiç bir katkı veya koruyucu madde kullanılmamıştır. Zeytinin Kurutularak Korunması tuzlamanın yerine geçen bir yöntem olarak zeytinin bebek gıdalarında kullanılmasına olanak sağlamaktadır. NET MİKTAR : 250 GRTüketim Önerisi: Yum..
148,00 TL Vergiler Hariç:146,53 TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)