Menü
Sepet

Bakliyat, Tahıl, Un

Cey Natural Beluga  Mercimeği 500 gr. Kolon kanseri başta olmak üzere birçok kanser türüne yakalanma riskini azaltıyor, bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Güçlü antioksidan özellikleri bulunduğundan siyah mercimek beluga, kalp ve damar hastalıklarından da koruyor. İçinde bolca fosfor bulunduğundan ..
113,00 TL Vergiler Hariç:111,88 TL
Cey Natural Çiğ Susam 200 gr. Çiğ susamın faydaları ise saymakla bitmez. Daha parlak bir cilde ve saçlara kavuşmanın en kolay yolu sıkça çiğ susam tüketmektir. Susam tüketimi bağırsak kanserine yakalanma riskini düşürür. Karaciğeri korur ve alkol, şeker gibi maddelerin karaciğere verdiği zararın etk..
88,99 TL Vergiler Hariç:88,11 TL
Cey Natural Ekmek Karışımı 300 gr. İçindekiler: kinoa unu, karabuğday unu, siyah nohut unu, keten tohumu, chia, mahlep, karnıyarık otu tozu, karbonat, dut unu, tuz.Serimizin ikinci ürünü olan glutensiz, mayasız ekmek karışımımız en çok üretmemizi istediğiniz ürünlerden biriydi. Kendi yetiştirdiğimiz..
129,00 TL Vergiler Hariç:127,72 TL
Cey Natural Kinoa Eriştesi  300 gr. İçindekiler: kinoa unu, karabuğday unu, pirinç unu, organik yumurta, tuz ve içme suyu.Kinoa eriştesinin içeriğinde kullandığımız kinoa unu ve karabuğday unu kendi yetiştirdiğimiz pestisit analizli tertemiz, glutensiz unlardır. Kinoa eriştesi, bizim üzerine üç yıld..
115,00 TL Vergiler Hariç:113,86 TL
Cey Natural Kinoa Unlu Kek Karışımı 265 gr. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki glutenli ve şekerli bir kekten lezzet olarak hiç farkı yok. Ancak içeriğinde kullanılan her malzemenin özellikle kinoa ununun katkılarıyla çok güçlü bir besin değerine sahip.+12 ay bebeklerin kullanımına uygundur. Bebeklerinize..
139,00 TL Vergiler Hariç:137,62 TL
Cey Natural Limonlu Kek Karışımı 265 gr. Glutensiz, rafine şekersiz, kinoa unlu, süt ürünsüz, katkısız, koruyucusuz Mucize Karışımlar Serimizin üçüncü ürünü. Hazırlanma süresi 5 dk. Pişirme süresi 25-30 dakika.Tıpkı keçiboynuzlu, kinoa unlu kek karışımımız gibi glutensiz bir kek olmasına rağmen iç d..
139,00 TL Vergiler Hariç:137,62 TL
Cey Natural Siyah Fasulye 500 gr. Ülkemizde çoğunlukla beyaz fasulye (kuru fasulye), yeşil taze fasulye yada börülce tüketilir. Beyaz fasulyenin yanında siyah fasulye ülkemizde çok fazla bilinen ve tüketilen bir fasulye değildir. Ancak siyah fasulye içeriğindeki protein, çeşitli vitaminler ve minera..
115,00 TL Vergiler Hariç:113,86 TL
Cey Natural Siyah Nohut 500 gr. Hem protein oranı hem de diğer besin maddeleri bakımından ülkemizde ekilen diğer nohutlara göre besleyici değeri çok yüksektir. Lifli yapısı ile sağlıklı, zengin, mineral ve vitamin içeriğine sahip olduğundan besleyici bir bitkidir. Siyah nohut da antioksidan, magnezy..
90,99 TL Vergiler Hariç:90,09 TL
Cey Natural Siyah Nohut Unu 500 gr. Nohut unu, içindeki vitamin ve minerallerle vücudun direncini arttırır ve bağışıklık sistemini destekler. İyi bir lif kaynağı olan nohut unu, sindirim sistemi için de yararlıdır ve bağırsakların düzenli bir şekilde çalışmasına destek olur.Oldukça lezzetli bir un o..
94,50 TL Vergiler Hariç:93,56 TL
Cey Natural Siyah Pirinç Unu 500 gr. Pirinç unu içerisinde bulunan para aminobenzoik asit ile cildi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korur. Güneş lekelerinin önüne geçmek için oldukça etkili olan pirinç unu maskesi daha sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Pirinç unu peeling görevi de göre..
132,00 TL Vergiler Hariç:130,69 TL
Cey Natural Siyah Tombul Pirinç 500 gr. Samsun'nun Bafra ilçesinde yetiştirdiğimiz tombul siyah pirinçlerimiz yerli tohumdan ekilmiştir. Zirai ilaçsız, kimyasal gübresiz, tertemiz yetiştirdiğimiz siyah pirinçlermizin pestisit analizini Test Raporları ve Analiz Sonuçları bölümünden inceleyebilirsiniz..
130,00 TL Vergiler Hariç:128,71 TL
Cey Natural Siyah Uzun Pirinç 500 gr. Siyah pirinç, içeriğinde magnezyumdan aldığı güçle kemik ve kas sağlığını koruyor. Başta magnezyum ve demir olmak üzere içeriğindeki yararlı maddeler sayesinde vücuda ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlıyor. Yine antioksidan etkileri sayesinde kalp ve damar sağlığına ..
130,00 TL Vergiler Hariç:128,71 TL
Cey Natural Sorgum Unu 500 gr. Sorgum tohumlarımızı Antalya'nın Serik İlçesi'nde zirai ilaçsız, kimyasal gübresiz olarakk yetiştirdik. Geleceğin tahılı olarak adlandırılan sorgum tohumunu un olarak sizlere sunuyoruz.Sorgum unu glutensiz unlar arasında kokusuz, baskın bir tada sahip olmayan bir ürün...
80,99 TL Vergiler Hariç:80,19 TL
Çiğ Karabuğdaydır. Kavrulmamış ve ısıl işlem görmemiştir. Filizlendirmeye uygundur. Gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir. Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur. Vegan bir üründür.Kullanım Alanları:Karabuğday pilavı olar..
84,89 TL Vergiler Hariç:84,05 TL
Çiğ Karabuğdaydan elde edilmiştir. 250 gr. Gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir. Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur. Vegan bir üründür.Kullanım Alanları:Gluno Glutensiz Çiğ Karabuğday Unu ekmek yapımında, hamur işler..
55,89 TL Vergiler Hariç:55,34 TL
Gluno Glutensiz Hindistan Cevizi Unu gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir. Yüksek oranda lif içerir. Düşük glisemik indekse sahiptir. Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur. Vegan bir üründür. Kullanım Alanları:Gluno Glu..
72,89 TL Vergiler Hariç:72,17 TL
Gluno Glutensiz Keçiboynuzu Unu 250 gr. Gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir. Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur. Vegan bir üründür. Kullanım Alanları:Gluno Glutensiz Keçiboynuzu Unu Ekmek, kek, pasta ve tatlılarda t..
50,40 TL Vergiler Hariç:49,90 TL
Gluno Glutensiz Kinoa Unu 250 gr
Stokta Yok
Gluno Glutensiz Kinoa Unu gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir. Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur. Vegan bir üründür. Yerli üretimdir.Kullanım Alanları:Ekmek, kek, hamur işleri ve çorbalarda tek başına yada diğer un..
111,10 TL Vergiler Hariç:110,00 TL
Gluno Glutensiz Mısır Unu 500 gr, gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir. Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur. GDO içermeyen yerli tohum mısırdan elde edilmiştir.Kullanım Alanları:Gluno Glutensiz Mısır Unu'nu kek, pasta..
60,85 TL Vergiler Hariç:60,25 TL
Gluno Glutensiz Mısır Unu 500 gr, gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir. Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur. GDO içermeyen yerli tohum mısırdan elde edilmiştir.Kullanım Alanları:Gluno Glutensiz Mısır Unu'nu kek, pasta..
66,00 TL Vergiler Hariç:65,35 TL
Gluno Glutensiz Önpişirilmiş Sarı Mercimek Unu 250 gr. Gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir. Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur. Vegan bir üründür. Gluno Glutensiz Önpişirilmiş Sarı Mercimek Unu, yüksek lif ve protei..
156,69 TL Vergiler Hariç:155,14 TL
Naturiga Organik Ketojenik Pankek-Waffle Karışımı 250 gr. İster kahvaltılık pankekler, ister incecik krepler ya da waffle yapımında kullanabilirsiniz.20gr'lık porsiyon başına yaklaşık 3,2 gr karbonhidrat ve 7,5 gr protein içeren kreplerinizin yapımı çok kolay, dakikalar içinde hazır.Ketojenik pankek..
131,30 TL Vergiler Hariç:130,00 TL
OTS Organik Kinoa Tohumu 150 gr. Birçok farklı gıdadan alınabilen vücut gereksinimlerini tek başına içerisinde barındıran minik kinoa tohumları insan sağlı açısından oldukça faydalıdır.Kinoa birçok antioksidan içerir ve bu sayede yaşlanmaya karşı geciktirici etkiye sahiptir. Bunun yanında kansere ka..
299,00 TL Vergiler Hariç:296,04 TL
 Organik kırmızı mercimek 750 gr. Sofralarımızın vazgeçilmezi mercimek çorbası. Tabii Fırat ve Dicle'nin sularıyla Güney Anadolu'nun güzel ovalarında hiç bir ot ilacı kullanmadan organik mercimek ile olursa…Genel olarak kırmızı mercimek vitaminleri anne sütü arttırıcı etkilere sahiptir. Bağırsak har..
139,00 TL Vergiler Hariç:137,62 TL
OTS Organik Kiya Tohumu 150 gr. Chia tohumu; Güney Amerika, Guatemala ve Güney Meksika'ya özgü, nane ailesinden çiçekli bir bitki türüdür. Kan kolesterolünü düzenlemesi, bağırsak fonksiyonlarını koruması, kabızlığı önlemesi, uzun süre tokluk hissi vererek zayıflamaya yardımcı olması, kalsiyum ihtiya..
159,99 TL Vergiler Hariç:158,41 TL
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 31 (2 Sayfa)