Menü
Your Cart

Yemeklik

Yeşil tatlı dolmalık biber. 100-150 gr ağırlığında kg olarak satılır. Dolmalık biber yeşil birçok vitamin ve antioksidan, özellikle C vitamini ve çeşitli karotenoidler açısından zengindir. Bu nedenle, göz sağlığının iyileştirilmesi ve çeşitli kronik hastalık risklerinin azaltılması gibi sağlık yarar..
36,00 TL Vergiler Hariç:35,64 TL
Ekşi mayalı ekmek 800 gr çiğ hamur ağırlığı. Son yıllarda içeriğinde değişimlere uğramış olsa da ekmek, doğru tekniklerle üretildiği takdirde faydalı bir besine dönüşür. Ekmek içerdiği karbonhidrat yanında protein, lif, kalsiyum, fosfor ve B1, B6 vitaminleri yönünden de zengin bir gıdadır. Bu açıdan..
30,00 TL Vergiler Hariç:29,70 TL
Şeker fasulye. 20-30 gr ağırlığında 1 kg olarak satılır. Taze fasulye yaz aylarında sıkça tüketilmektedir. Düşük kalorili olması sebebiyle kilo vermek isteyenlerin diyet programında sıklıkla yer almaktadır. Lifli yapısıyla sindirimi kolaylaştırmakta ve kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Kandaki ..
45,50 TL Vergiler Hariç:45,05 TL
Kabaklar 250-300 gr ağırlığındadır, 1 kg olarak satılır. Sakız kabağı, kolesterol seviyelerini dengeleyebileceği için felç ve kalp krizi geçirme riskini azaltır bu yüzden kalp sağlığında çok önemli bir unsurdur. Ayrıca, içindeki C vitamini kan damarları, kaslar ve hücreler de dahil olmak üzere ..
21,00 TL Vergiler Hariç:20,79 TL
Limon Otu Lemon Grass 3 Adet
Damlıca Çiftliği Üretimi
Limon otu 3 adet olarak satılır. Limon Otunu, içeceklerinize, tatlılarınıza, yemeklerinize limon aroması vermek üzeri kullanabileceğiniz gibi, küp küp kesip dondurucuda saklayarak da ihtiyaç duyduğunuz zaman kullanabilirseniz. Limon Otu , limon ve lime karışık bir tat, koku ve ferahlık verir. U..
10,00 TL Vergiler Hariç:9,90 TL
İstiridye mantarı. 1 kg olarak satılır. Yüksek oranda demir içeriğine sahip istiridye mantarının ete oranla etkisinin daha yüksektir. Et tüketemediğinden dolayı yeterli düzeyde beslenemediğini düşünen kişiler daha ucuza temin edebilecekleri istiridye mantarını tüketerek gereksinim duymuş oldukl..
143,00 TL Vergiler Hariç:141,58 TL
Kültür mantarı. 20-30 gr ağırlığında 1 kg olarak satılır. Tiamin, Riboflavin, Niasin, Biotin, Vitamin C, Fosfor, Potasyum ve Bakırdan zengin olup vitamin ve mineral içeriği açısından çok zengindir. Bu fitobesin içeriği mantarı, kalp sağlığını korumada, bazı kanser türlerinde ve kanser tedavisi sıras..
85,50 TL Vergiler Hariç:84,65 TL
Patlıcan Kemer 1 Kg
Damlıca Çiftliği Üretimi
Kemer patlıcanı. Kg olarak satılır. Antioksidan bakımından zengin olduğundan vücuttaki tüm toksinleri idrar yolu ile atar. Özellikle karaciğerde biriken yağlı toksinlerin birikmesini önler. Bunun yanı sıra cilt hücrelerinin de yenilenmesinde etkili olan patlıcan, cildin daha parlak ve genç görünümlü..
26,50 TL Vergiler Hariç:26,24 TL
Pazı (300-350 gr/Bağ) 1 Bağ
Çok Satan Damlıca Çiftliği Üretimi
Pazı. Yaklaşık 300-350 gr ağırlığında bağ olarak satılır.  Pazı, lifli içeriği nedeniyle sindirim sisteminin dostu bir besin olarak ön plana çıkmaktadır. Hazmı kolaylaştırmada, sindirim sistemini çalıştırma ve kabızlığı önlemede rahatlıkla kullanılabilir. Bu özellikleri nedeniyle gaz sorununa d..
7,50 TL Vergiler Hariç:7,43 TL
Pazı Renkli (150 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Renkli pazı. Yaklaşık 150 gr bağ olarak satılır. Pazı, lifli içeriği nedeniyle sindirim sisteminin dostu bir besin olarak ön plana çıkmaktadır. Hazmı kolaylaştırmada, sindirim sistemini çalıştırma ve kabızlığı önlemede rahatlıkla kullanılabilir. Bu özellikleri nedeniyle gaz sorununa da yol açmayan p..
25,00 TL Vergiler Hariç:24,75 TL
Sarımsak. Yaklaşık 250 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Pek çok hastalığa karşı vücudu korumaya yardımcı doğal besinlerden bir tanesi olan sarımsak; saç ve tırnak sağlığının korunması, kanserden korunma, cinsel sağlığın korunması, kilo kontrolünün sağlanması, kalp ve damar hastalıkları ile di..
16,50 TL Vergiler Hariç:16,34 TL
Semizotu (700-800 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Semizotu. 700-800 gr bağ olarak satılır. Semizotu yeşil yapraklı çok faydalı bir bitkidir. Pek çok alanda doğal olarak yetişebilen semizotunun yaprak ve sapları çiğ ya da pişmiş olarak yenilebilir. Salatasından turşusuna, çorbasından yemeğine kadar pek çok şekilde hazırlanabilir. Vejeteryanlar ..
16,00 TL Vergiler Hariç:15,84 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)