Menü
Your Cart

Suyu Sıkılanlar

Elma kırmızı. 1 kg olarak satılır. Kendi bahçemizde senelerdir var olan elma ağaçlarımızda kendi halinde yetişen elma kütür kütür dokusuyla karşınızda. Antioksidan açısından zengin olan kırmızı elma vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlarken aynı zamanda cildide güzelleştirmektedir. Kırmızı elm..
26,50 TL Vergiler Hariç:26,24 TL
Yeşil Granny Smith elma. 200-250 gr ağırlığında kg olarak satılır. Kalbe giden damarların sağlığını koruyan ve kan basıncını dengeleyen yeşil elma, kalp hastalıklarının oluşma riskini en aza indirir. Her sabah 1 adet yeşil elma tüketerek kalbinizi hastalıklardan korumanız önerilir. Elma türleri aras..
26,50 TL Vergiler Hariç:26,24 TL
Kereviz sapı. 1 kg olarak satılır. Kereviz sapı suyunun en önemli ve güzel etkileri arasında ise karaciğeri temizlemesi yer alıyor. Güçlü antioksidan özellikleri sayesinde vücudu yabancı maddelerden arındırıyor. Yine antioksidan etkileriyle kan dolaşımını ve damarları rahatlatıyor. Kalp ve damar has..
59,00 TL Vergiler Hariç:58,42 TL
Sıkmalık portakal. 125-250 gr ağırlığında kg olarak satılır. Yüksek C vitamini içerdiğinden günde tüketilen iki orta boy portakal vücudun gün boyu ihtiyacı olan C vitamininin yüzde yüzünü karşılar. Vücudu tüm toksinlerden arındırarak hastalıklara yakalanma riskini azaltır. Bunun yanı sıra tümör..
26,50 TL Vergiler Hariç:26,24 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)