Menü
Sepet

Kahvaltılık

Çarliston biber. 100-150 gr ağırlığında 500 g fiyatıdır.  Etli yapısı ile sivri bibere oranla biraz daha kalındır. Tatlı olan çarliston biberler, kızartılarak, salataya ya da yemeklere eklenerek tüketilebilir.Bol miktarda C vitamini, beta karoten, A, P, K, B1, B2 ve E vitamini mevcut. ..
9,00 TL Vergiler Hariç:8,91 TL
Cey Natural Tahin 450 gr. Susamı yetiştirir yetiştirmez tahin üretmememizin elbet bir sebebi vardı. Adımızı taşıyan tüm diğer ürünlerimiz gibi tahinimiz de bize göre en iyisi olmalıydı.Üzerine sekiz ay Ar-Ge çalışması yaptığımız tahinimizde bize göre en mükemmel sonuca ulaştık. Üretim parametrelerin..
129,00 TL Vergiler Hariç:127,72 TL
İyi ve lezzetli yoğurt, tereyağı, peynir elde etmek için en ideal süt,kahve kremaları, dondurma ve  pastalarda da kullanılan jersey inek sütüdür.1.Lezzetli ve KaliteliDiğer sütlere oranla yağ ve protein oranı hem dengeli, hem de iki katı oranındadır. %20 daha fazla kalsiyum içermekte ve yağ ora..
94,00 TL Vergiler Hariç:93,07 TL
İyi ve lezzetli yoğurt, tereyağı, peynir elde etmek için en ideal süt,kahve kremaları, dondurma ve  pastalarda da kullanılan jersey inek sütüdür.1.Lezzetli ve KaliteliDiğer sütlere oranla yağ ve protein oranı hem dengeli, hem de iki katı oranındadır. %20 daha fazla kalsiyum içermekte ve yağ ora..
119,00 TL Vergiler Hariç:117,82 TL
Dereotu (175 gr/Bağ) 1 Bağ
Çok Satan
Standart tohumdan dereotu. 1 bağ (demet) olarak satılır.  1 bağ yaklaşık 120 gr'dır. GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır.  Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur.  En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarl..
15,00 TL Vergiler Hariç:14,85 TL
Kırmızı çeri (cherry) domates. 10-15 gr ağırlığında kg olarak satılır. Lif açısından zengin olan çeri domates, kabuklarıyla birlikte tüketildiğinde sindirimi kolaylaştırır. İçeriği menopoz döneminde kemik erime riskini minimuma düşürür. Bol miktarda C vitamini içerdiği için, cildin kolajen üretimini..
14,00 TL Vergiler Hariç:13,86 TL
Kırmızı standart domates. 200-300 gr ağırlığında kg olarak satılır. Kanser ve kalp hastalıklarına karşı koruyan domates aynı zamanda felç riskini de en az indirger. C vitamini yönünden zengin olan domates bağışıklık sistemini kuvvetlendirir ve grip benzeri virütik hastalıklara karşı korur. Safr..
27,00 TL Vergiler Hariç:26,73 TL
Ekşi mayalı ekmek 800 gr çiğ hamur ağırlığı. Son yıllarda içeriğinde değişimlere uğramış olsa da ekmek, doğru tekniklerle üretildiği takdirde faydalı bir besine dönüşür. Ekmek içerdiği karbonhidrat yanında protein, lif, kalsiyum, fosfor ve B1, B6 vitaminleri yönünden de zengin bir gıdadır. Bu açıdan..
84,00 TL Vergiler Hariç:83,17 TL
Elta Ada Organik Light Kaymaksız Yoğurt 500 gr. kaymaksız yoğurt tamamen doğal bir yoğurt olma özelliği taşır. İçerisinde yalnızca taze süt ve taze maya besinleri bulunur. Bu tazelik kaymaksız yoğurdun ana özelliğidir. Günlük olarak yapılırlar ve diğer yoğurtlara göre hem çok daha lezzetli hem ..
40,00 TL Vergiler Hariç:39,60 TL
Elta Ada Organik Pastörize İnek Sütü 1 Lt. Kas ve kemik gelişimi için süt tüketimi büyük önem taşır. Süt tüketimi için sütlerin taze ve kaliteli olması gerekir. Markete süt almak için gittiğinizde birçok markaya ait çeşit çeşit süt görebilirsiniz. Günlük doğal süt, uzun ömürlü süt, pastörize sü..
48,00 TL Vergiler Hariç:47,52 TL
Elta Ada Organik Pastörize Jersey Sütü 1 Lt. Günümüzde sıkça adını duyduğumuz Jersey sütü farklı açılardan ele aldığımızda Jersey sütünün birden fazla avantaj sağladığı gerçeği ile karşılaşırız.Verimlilik açısından incelendiğinde diğer süt cinslerine göre daha düşük miktarlarda süt üretmesine rağmen..
55,00 TL Vergiler Hariç:54,46 TL
Elta Ada Organik Pastörize Keçi Sütü 1 Lt. Keçi sütünün sağlık yararları arasında kilo kaybına yardımcı olma, iltihabı azaltma, sindirimi kolaylaştırma, kemikleri güçlendirme, kalp sağlığını artırma, bağışıklığı güçlendirme, toksinlerin vücutta birikmesini önleme sayılabilir. Sindirimi dah..
75,00 TL Vergiler Hariç:74,26 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 58 (5 Sayfa)