Menü
Sepet

Damlıca Çiftliği

Biber Padron 250 gr Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Padron biber. Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz.Yaklaşık 250 gr olarak satılır. Beta karoten, A, P, ..
170,01 TL Vergiler Hariç:168,33 TL
Defne Yaprağı 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz. Defne yaprağı, bağ olarak satılır. Çiftliğimiz içindeki defne ağa..
54,00 TL Vergiler Hariç:53,47 TL
Domates Çeri Siyah 500 gr Cherry Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Siyah çeri-cherry domates. GDOsuz tohumlar kullanılmıştır. Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur.  500 gr olarak satılır. En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarlamızda üretilen siyah cherry domates satılmaktadır. Bir do..
22,00 TL Vergiler Hariç:21,78 TL
Domates Çeri Turuncu 250 gr Cherry Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi Stokta Yok
Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz.Tatlı turuncu çeri-cherry domates. Yaklaşık 250 gr olarak satılır...
63,99 TL Vergiler Hariç:63,36 TL
Erik Kırmızı Ekşi 1 Kg Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Kırmızı ekşi erik, yaklaşık 20 yıllık ağaçlarımızdan hasat ediyoruz, reçeli, marmeladı, kompostosu, şerbeti, tatlısı güzel olur. Yaklaşık 1 kg olarak satılır. Rengi koyulaştıkça tadı mayhoştan tatlıya döner. Kırmızı erik hafif tatlı hafif ekşi mayhoş tadıyla lezzetli olmasının yanında vücuttaki pek ..
90,00 TL Vergiler Hariç:89,11 TL
Fesleğen Tarçınlı (100 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz...
68,00 TL Vergiler Hariç:67,33 TL
İncir Yaprağı 1 Kg Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
İncir yaprağı. 1 kg olarak satılır. Bahçemizde 4 incir ağacı var, bunlar 20 yaşının üzerinde, kuşlardan kalanı biz yiyoruz birazda sizlere ayırıyoruz, az var yetişen alıyor. Tabi ki kimyasallardan uzak güçlü ağaçların lezzetli yaprakları. İncir yaprağı suyu veya çayı sayesinde kalp hastalıkları..
50,00 TL Vergiler Hariç:49,51 TL
Isırgan Otu 1 demet Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Isırgan otunu yetiştirmiyoruz arazimizin çeşitli yerlerinde kendiliğinden çıkıyor. Isırgan otu kaynatıldığında ya da pişirildiğinde diğer birçok bitkinin aksine sahip olduğu vitamin değerlerini kaybetmez. Bu nedenle taze ısırgandan yapılan börekler, çorbalar, ısırgan yemeği de oldukça yararlıdır. Ay..
59,99 TL Vergiler Hariç:59,40 TL
Itır Otu (25 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz.Itır otu. Yaklaşık 25 gr bağ olarak satılır. İnanılmaz kuvvetli ko..
33,00 TL Vergiler Hariç:32,67 TL
Kale Kıvırcık (150 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Kıvırcık kale. Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz.Yaklaşık 150 gr bağ olarak satılır. Vücudun enfeksi..
62,99 TL Vergiler Hariç:62,37 TL
Kale Mor (150 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Mor kale. Yaklaşık 150 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Hiç yağ içermeyen bu bitkinin 100 gramı sadece 30 kaloridir. Bu özellikleriyle kale bitkisi diyet yapan ile veya kilo koruma programı uygulayanlar için mükemmel bir sebzedir. İçerdiği vitamin ve mineraller ile kale bitkisi besin değeri yüksek..
62,98 TL Vergiler Hariç:62,36 TL
Maydanoz Kıvırcık 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Kıvırcık maydanoz. Bağ olarak satılır. Kıvırcık yapraklarıyla sevimli bir görüntüye sahip olan kıvırcık Maydanoz, salatalarınıza farklı bir doku kazandıracak. Yarım su bardağı maydanoz günlük A vitamininin yüzde 108'ini, C vitamininin yüzde 53'ünü, K vitamininin yüzde 547'sini, folatın yüzde 11'ini,..
59,00 TL Vergiler Hariç:58,42 TL
Melisa Oğul Otu (10 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Melisa oğul otu. Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz.Yaklaşık 10 gr bağ olarak satılır. Kronik uykusuz..
35,00 TL Vergiler Hariç:34,65 TL
Rezene Yaprağı Bronz (50 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Bronz rezene yaprağı. 50 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Mide ve bağırsak sistemi rahatsızlıklarının giderilmesi, solunum sistemi hastalıklarının iyileştirilmesi, migren gibi baş ağrıların rahatlatılması gibi pek çok farklı amaçla tüketilen rezene çayı, günümüzde anne sütü miktarının arttırılması..
28,00 TL Vergiler Hariç:27,72 TL
Selam Otu (25 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Selam otu. Yaklaşık 25 gr bağ olarak satılır. Mide bulantısı ve mide ağrısı tedavisinde kullanılır. Kök ülserler, bronşit tedavisinde kullanılabilir. Menstrüel ağrı ve sistit için kullanılabilir. Banyoda cilt tahrişini gidermek için kullanılabilir. Görünüşe göre kurutulmuş kökü çiğnemek, uyanıklık d..
66,00 TL Vergiler Hariç:65,35 TL
Tomatillo Ham 500 gr Damlıca Çiftliği
Yeni Damlıca Çiftliği Üretimi
Ham tomatillo. 500 gr olarak satılır. Genellikle Meksika mutfağında kullanılan bu meyve, salsa verde gibi tariflerin ana bileşenidir. Hem lezzetli hem de besleyici olan tomatillonun birçok sağlık faydası bulunmaktadır.  C Vitamini, bağışıklık sistemini güçlendirir, cilt sağlığını destekler..
57,99 TL Vergiler Hariç:57,42 TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)