Menü
Sepet

Damlıca Çiftliği

Bal Kabağı Uzun 1 Adet Butternut Squash
Damlıca Çiftliği Üretimi
Uzun Bal Kabağı sınırlı sayıda ButternutSquash olarak bilinir. Organik sertifikalıdır. Standard tohumdan, GDO’suz, sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü, suni gübre kalıntıları yoktur. Bir tanesi ortalama 1200 gr gelir. Kabak tatlısı, bal kabağı çorbası ve yemeği, reçeli, böreği, bal..
30,00 TL Vergiler Hariç:29,70 TL
Biber Habanero 3 Adet
Damlıca Çiftliği Üretimi
Habanero biber. 3 adet satılmaktadır. Habanero, Scoville acılık ölçüsü endeksinde 400.000 ile yer alır. ACIYA ALIŞIK OLMAYANLARA TAVSİYE EDİLMEZ. Seramızda üretilen Habanero Biber satılmaktadır. Kapsaisinin serum kolesterol düzeyleri üzerindeki etkisini değerlendirmek için birçok bilimsel çalışma ya..
60,00 TL Vergiler Hariç:59,41 TL
Biberiye Taze Rosmarin (25 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz.Taze biberiye, rosmarin. 25 gr demet olarak satılır. Yüksek miktar..
74,90 TL Vergiler Hariç:74,16 TL
Defne Yaprağı 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz. Defne yaprağı, bağ olarak satılır. Çiftliğimiz içindeki defne ağa..
16,00 TL Vergiler Hariç:15,84 TL
Itır Otu (25 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz.Itır otu. Yaklaşık 25 gr bağ olarak satılır. İnanılmaz kuvvetli ko..
24,00 TL Vergiler Hariç:23,76 TL
Kuşburnu 250 gr
Damlıca Çiftliği Üretimi
Kuşburnu. 250 gr olarak satılır. Kuşburnu kurutularak çayı yapılır, marmeladı yapılır. Sadece 2 ağacımızdan çıkıyor sınırlı miktarda. Tabi ki keyiflerince büyüdüler. Kuşburnu, sağlık üzerindeki faydaları saymakla bitmeyen bir besindir. Yüksek oranda antioksidan içeren, vitamin ve mineral içeriği old..
40,00 TL Vergiler Hariç:39,60 TL
Limon Otu Lemon Grass 3 Adet Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Limon otu, Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz.Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz. 3 adet olarak satılır. Limon Otunu, içeceklerinize, tat..
23,00 TL Vergiler Hariç:22,77 TL
Melisa Oğul Otu (10 gr/Bağ) 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Melisa oğul otu. Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz.Yaklaşık 10 gr bağ olarak satılır. Kronik uykusuz..
25,00 TL Vergiler Hariç:24,75 TL
Melisa Yaprağı Lemon Verbana 20 gr Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi
Melisa yaprağı lemon verbena. Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz.Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz. 1 bağ olarak satılır. Melisa yaprağı..
19,00 TL Vergiler Hariç:18,81 TL
Pazı Renkli Bebek 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Salatalarınıza renk katacak, standart tohumdan renkli bebe pazı. Bağ olarak satılır. Pazı, lifli içeriği nedeniyle sindirim sisteminin dostu bir besin olarak ön plana çıkmaktadır. Hazmı kolaylaştırmada, sindirim sistemini çalıştırma ve kabızlığı önlemede rahatlıkla kullanılabilir. Bu özellikleri ned..
35,00 TL Vergiler Hariç:34,65 TL
Su Teresi 1 Bağ Damlıca Çiftliği
Damlıca Çiftliği Üretimi Çok Yakında
Bu ürünü, çiftliğimizde organik sertifikalı olarak üretmekteyiz. Kimyasal gübre, ot ilacı ve pestisit kullanmıyor; yabani otları yok etmek için zahmetli olmasına rağmen çapalıyoruz. Kompost ile toprağımızın verimliliğini arttırıyoruz.Su teresi. Bağ olarak satılır. Su teresini, patates krema ve terey..
44,00 TL Vergiler Hariç:43,56 TL
Turp Yaban (Horseradish) 100 gr
Damlıca Çiftliği Üretimi Stokta Yok
Yaban turpu. 100 gr olarak satılır. İçeriğinde yer alan bileşenlerin metabolizma hızını artırıcı özelliği vardır. Yağ yakımını artırarak kilo vermeye yardımcı olan yaban turpu, iştahı baskılar. Yüksek lif içeriğinden dolayı sindirim sisteminin düzenli çalışmasını destekleyerek kabızlık gibi probleml..
50,50 TL Vergiler Hariç:50,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)