Menü
Your Cart

Damlıca Çiftliği

At Kuyruğu Taze-Kırkkilit (500 gr/Pk) 1 Paket
Yeni Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze at kuyruğu oto-kırkkilit. 500 gr paket olarak satılır. Kırkkilit otu, içindeki silis adlı bir madde sayesinde kemik sağlığını koruyor, kemiklerin güçlenmesinde önemli rol oynuyor. Bu özelliğiyle, çoğunlukla ileri yaşlarda görülen osteoporoz, yani kemik erimesi rahatsızlığına çare oluy..
30,60 TL Vergiler Hariç:30,30 TL
Bal Kabağı Uzun 1 Adet ButternutSquash
Damlıca Çiftliği Üretimi
Uzun Bal Kabağı sınırlı sayıda ButternutSquash olarak bilinir. Organik sertifikalıdır. Standard tohumdan, GDO’suz, sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü, suni gübre kalıntıları yoktur. Bir tanesi ortalama 1200 gr gelir. Kabak tatlısı, bal kabağı çorbası ve yemeği, reçe..
15,00 TL Vergiler Hariç:14,85 TL
Biber Padron 250 gr
Yeni Damlıca Çiftliği Üretimi 2-3 gün sabır
Padron biber. Yaklaşık 250 gr olarak satılır. Beta karoten, A, P, K, B1, B2 ve E vitaminleri ve mineralleri bulunur. Uzmanlar salata ve yemeklerin ana maddesi olan bu besinin çiğ halinin sağlığa birçok faydası olduğunu belirtiyor. Bol sulu alanlarda yetişen biber güneşte kaldıkça kızarır ve tadı acı..
35,00 TL Vergiler Hariç:34,65 TL
Biberiye Taze Rosmarin (25 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze biberiye, rosmarin. 25 gr demet olarak satılır. Yüksek miktarda A vitamini ve C vitamini yanında B6 vitamini (piridoksin), B1 vitamini (tiamin) ve B9 vitamini (folat) içerir. Magnezyum, kalsiyum, bakır, manganez ve demir minerallerini barındırır. Doymuş yağ oranı ve diyet lifi yüksek, sody..
19,00 TL Vergiler Hariç:18,81 TL
Defne Yaprağı 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Defne yaprağı, bağ olarak satılır. Çiftliğimiz içindeki defne ağacının güzel yaprakları, her mevsim tazecik ve yeşil olarak sizlere teslim edilir. Soğuk algınlığı, grip ve enfeksiyon belirtilerine karşı iyi gelir, baş ve bel ağrılarını hafifletir, kan şekerini dengeler, tadı ve kokusu insanın sakinl..
9,00 TL Vergiler Hariç:8,91 TL
Dereotu (175 gr/Bağ) 1 Bağ
Çok Satan Damlıca Çiftliği Üretimi
Standart tohumdan dereotu. 1 bağ (demet) olarak satılır.  1 bağ yaklaşık 120 gr'dır. GDO'suz  tohumlar kullanılmıştır.  Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları yoktur.  En fazla 3 gün depomuzda bekledikten sonra satıştan kalkar. Sadece tarl..
8,50 TL Vergiler Hariç:8,42 TL
Elma Ham 1 Kg
Damlıca Çiftliği Üretimi
Ham olgunlaşmamış elma. 1 kg olarak satılır. Sirke, marmelat ,cips, ve kokteyllerde değerlendirebilirsiniz. Elmalar, önemli antioksidanlar, flavanoidler ve diyet lifi açısından oldukça zengindir . Elmalardaki bitki besinleri ve antioksidanlar kanser, hipertansiyon, diyabet ve kalp hastalığı gel..
17,00 TL Vergiler Hariç:16,83 TL
Erik Çakal Güvem 100 gr
Damlıca Çiftliği Üretimi
Güvem eriği, Çakal eriği olarak ta bilinir. 100 gr olarak satılır. İçi açık renkli ve suludur. Mayhoş bir tadı vardır. Marmelatı ve kompostosu yapılır.  Özellikle Trakya bölgesinde yabani olarak yetişir. Çiftlik arazimizdeki yabani ağaçlardan toplanmaktadır, kısa sezonu vardır. Kızılcık reçeli ..
15,00 TL Vergiler Hariç:14,85 TL
Kale Açık Yeşil (150 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Açık yeşil kale yaprağı. Bağ olarak satılır, bağ 150 gr civarıdır. Antioksidan özelliği ile salatalarda kullanılır, kurutup tüketenler, suyunu sıkanlar, çorba yapanlar, salatayı beklemeyip hemen tüketenlerde var.  Sağlığınızı tehdit edecek tarım ilacı, böcek öldürücü ve suni gübre kalıntıları y..
18,00 TL Vergiler Hariç:17,82 TL
Karalahana Salatalık (500 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Salatalık karalahana. 250 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Karalahanayı hem salatada, hem sarmada, hem de çorbada değerlendirebilirsiniz. Karalahana idrar söktürücü özelliğin yanında bağırsak çalışmasına da destek olarak kabızlığa iyi gelmektedir. Özellikle taze tüketilen karalahana suyunun ülser ..
7,50 TL Vergiler Hariç:7,43 TL
Kekik Taze (25 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Taze kekik. Yaklaşık 25 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Kekikten elde edilen kekik suyu ve kekik yağı, cilde uygun şekilde ve yeterli miktarda sürülürse, mantar gibi bazı rahatsızlıkları tedavi etmektedir. Kekik suyunun içinde antioksidan etkili vitaminler bulunduğu için, vücuttaki toksinler..
7,50 TL Vergiler Hariç:7,43 TL
Kereviz Yaprağı (250 gr/Bağ) 1 Bağ
Damlıca Çiftliği Üretimi
Kereviz yaprağı. Yaklaşık 250 gr ağırlığında bağ olarak satılır. Standart tohumdan üretilmiştir. Kerevizin yaprakları antioksidandır, iyi bir A vitamini ve beta-karoten kaynağıdır. Sağlıklı mukoza, cildin korunması ve gece görüşü için A vitamini gereklidir. Ayrıca flavonoidler bakımından zengin..
19,00 TL Vergiler Hariç:18,81 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)