Menü
Sepet

Gekoo Organik Yulaflı Bebek Bisküvisi 150 gr

Gekoo Organik Yulaflı Bebek  Bisküvisi 150 gr
Etiketler: organik, yulaf, bebek, bisküvi
Gekoo Organik Yulaflı Bebek Bisküvisi 150 gr
Sadece İstanbul'da kendi araçlarımızla teslimat yapıyoruz.
  • Stok: Stokta Var
160,00 TL
Vergiler Hariç: 158,42 TL

Fayda:
Ürün alerjik bebek ve çocuklar için geliştirilmiştir. Vegan bisküvi çeşitlerimizdendir. Süt ve yumurta içermez. İçeriğinde ki tam tahılların içerdiği E vitamini, kalsiyum, magnezyum, çinko ve potasyum minerallerinden zengindir. Rafine şeker, trans yağ, GDO, koruyucu, renklendirici ve katkı içermez.

İçindekiler:
Buğday Unu*, Keçiboynuzu Özü* (%18), Natürel Sızma Zeytinyağı* (%14), Tam Buğday Unu*, Yulaf Kepeği* (%3), İrmik*, Kabartıcı: Sodyum Bikarbonat (*Sertifikalı Organik).

Kullanım Önerisi:
Bisküvilerimizi süt, yoğurt, meyve suyu veya su ile yumuşatıp, ezip karıştırarak da bebeğinize verebilirsiniz. Karışımlar her zaman taze tüketilmelidir. 

Saklama Koşulları:
Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten ve ışıktan koruyunuz. Açıldıktan sonra paket hava almayacak şekilde kapatılıp, yaklaşık 7 günde tüketilmelidir.

Uyarılar:
Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir. Gluten içerir. Eser miktarda susam içerebilir. Şeker içermez. Doğal olarak şeker içerir.

Önemli Not:;
Bebeğiniz ilk 6 ay sadece anne sütü tüketmelidir. İlgili sağlık profesyoneline danıştıktan sonra 8. aydan itibaren ek gıda olarak Gekoo Bebek Bisküvisini verebilirsiniz. Çocuğun oturur pozisyonda ve bir yetişkin gözetiminde beslendiğinden emin olunuz.

 Bu ürün, “Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe” uygun olarak üretilerek, TR-OT-35 yetki numaralı CERES Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmiş  ve sertifikalandırılmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi