Menü
Sepet

Gekoo Organik Fırınlanmış Cips Havuç ve Soğan 115 gr

Gekoo Organik Fırınlanmış Cips Havuç ve Soğan 115 gr
Etiketler: organik, cips, havuç, soğan
Gekoo Organik Fırınlanmış Cips Havuç ve Soğan 115 gr
Sadece İstanbul'da kendi araçlarımızla teslimat yapıyoruz.
  • Stok: Stokta Var
150,00 TL
Vergiler Hariç: 148,51 TL

Fayda:
Havuç içeriğinde ki A vitamininden kaynaklı göz sağlığında en etkili sebzelerdendir. Cilt ve saç sağlığında etkisi vardır. Havuç bağışıklığı güçlendirmede etkin rol oynar. Soğan krom elementinden dolayı diyabete karşı etkilidir. Kalp sağlığına, kolesterole ve sindirime faydalıdır.

Avantaj:
GekoO Cipsleri düşük ısı ve yavaş pişirme tekniği ile üretilir. Kurutma tekniği ile fırınlama işlemi yapılır. Bol kızgın yağda kızartma tekniği kullanılmaz. Yağ oranı dengeli sağlıklı atıştırmalıktır. Trans yağ, GDO, koruyucu, katkı ve renklendirici bulunmaz.

İçindekiler:
Tam Buğday Unu*, Buğday Unu*, Havuç* (%14), Natürel Sızma Zeytinyağı* (%11), Soğan* (%8) Mısır Unu*, Yeraltı Kaynak Tuzu, Elma Sirkesi* (*Sertifikalı Organik). Havuç, soğan, sızma zeytinyağı ve tam buğday unu içerir. %20 oranında taze sebze olarak havuç ve soğan içerir. Vegan beslenmeye uygundur.

Kullanım Önerisi:
Kahvaltılık soslarla, sürülebilir peynirlerle tüketebilirsiniz. Cipslerimiz her zaman taze tüketilmelidir.Cipslerin üzerinde görülen beyaz renkli un serpintisi işleme esnasında hamurun yapışmaması için yapılan bir uygulamadır. Sağlık için sakıncalı değildir.

Saklama Koşulları:
Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten koruyunuz. Açıldıktan sonra paket hava almayacak şekilde kapatılıp, yaklaşık 3 günde tüketilmedir.

Uyarılar:
Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir. Gluten içerir.

Bu ürün, “Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe” uygun olarak üretilerek, TR-OT-35 yetki numaralı CERES Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmiş  ve sertifikalandırılmıştır. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi