Menü
Sepet

Kuru Meyve

OTS Organik Keçiboynuzu Meyvesi 500 gr
Stokta Yok
Keçiboynuz meyvesi 500 gr. Çikolatasız yaşadığımız çocukluğu hatırlamak ve hatırlatmak isteyenlere ya da büyüklerimiz nasıl yaşıyormuş diyorsanız buyurun keçi boynuzu meyvesini tatmaya.Vücuda etkileriyle tam bir şifa deposu olan keçiboynuzu faydaları merak ediliyor. Her mevsim güvenle tüketilebilen ..
162,54 TL Vergiler Hariç:160,93 TL
ORGANİK kuru dutlarımız Erzincan’dan geliyor. 200 gr. Üreticimiz her sezon en iyilerini seçiyor ve meyvelerin en narini olan dutu özenle kurutuyor. Böylelikle üreticiden tüketiciye en kısa yolla size ulaştırıyoruz. Özellikle sabahleyin yiyeceğiniz bir avuç kuru dut, güne enerjik bir başlangıç için s..
129,00 TL Vergiler Hariç:127,72 TL
200 gr organik kuru incirlerimiz Aydın’ın kekik kokulu, güneşli yamaçlarında kimyasal ilaç ve gübre kullanılan arazilerden uzakta üretilmektedir. Daha da önemlisi, hasat sonrası teker teker mor ışığın altından geçirilerek doğada kendiliğinden oluşan ancak kanserojen etkisi olan aflatoksin testi yapı..
169,00 TL Vergiler Hariç:167,33 TL
Organik Kuru Kayısı 200 gr. Organik kuru kayısılarımız, Türkiye’nin en iyi kayısılarının yetiştirildiği Malatya’nın ovalarından yaylalarına kadar geniş bir coğrafyada yetişiyor ve yerinde kurutuluyor.  Sadece güneş ile kurutulup, sarartma amaçlı kükürt veya benzeri bir kimyasal uygulama kesinlikle y..
151,50 TL Vergiler Hariç:150,00 TL
Organik kuru üzüm. 200 gr. Organik kuru üzümlerimiz tüm dünyada en çok tercih edilen, sultanlara layık “Sultaniye” cinsidir. Manisa’nın Gediz ovasında tüm yaz boyunca güneşi içlerine çekerek, rylül ayının son güneşinde hasat edilip kurutuluyorlar. Sonra kış boyunca lezzet ve enerji kaynağı olarak so..
129,00 TL Vergiler Hariç:127,72 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)